Inženjer automatizacije (m/ž)

Mjesto rada:
Sisak
Rok prijave:
15.06.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Za našeg Klijenta, tražimo kandidate za poziciju:

- Sisak -

Opis posla:
• aktivnosti na području održavanja procesnih računala i sustava u „Level 1“ domeni
• dijagnosticiranje i otlanjanje kvarova
• konstantna nadogradnja i poboljšanje postojećih sustava
• Suradnja sa ostalim granama održavanja (mehanika, pneumatika/hidraulika) i sa procesnim inženjerima
• realizacija novih projekata u svim fazama, od idejnog rješenja, projektiranja i programiranja, ispitivanja do puštanja u rad
• obuka korisnika (operatera)
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• PLC programiranje kao glavni preduvjet
• Vrlo dobro poznavanje sklopne opreme
• Poznavanje elektromotornih pogona
• Poznavanje tehnika mjerenja u elektrotehnici
• Napredno korištenje engleskog jezika
• Napredno korištenje MS Office alata
• Vozačka dozvola B kategorije
• Sposobnost rada na visini
• Poželjno poznavanje Siemens Step 7 alata i SCADA sustava (WinCC)
• Poželjno poznavanje frekvencijskih pretvarača
• Poželjno iskustvo u Eplan P8 alatima za izradu elektro dokumentacije

Što nudimo:
• Rad u međunarodnom okruženju
• Stimulativna osobna primanja
• Mogućnost dodatnih edukacija

Ako mislite da ste prava osoba za ovu poziciju prijavite se putem linka za prijavu do 15.6.2015.

MANPOWER SAVJETOVANJE d.o.o. za posredovanje pri zapošljavanju, Iblerov trg 9/III, 10 000 Zagreb; tel: 01/5565700; fax: 01/5565701, ima dozvolu Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva za obavljanje djelatnosti posredovanja, KLASA: UP/I-102-02/09-04/26 UBROJ: 526-08-02-03/2-09-8.
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno