Instruktorica plesa na šipci

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
17.08.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Instruktorica rekreacijskog programa plesa na šipci. Radno vrijeme fleksibilno.
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI:
- ljubav prema pole dance-u i prenošenju znanja
- najmanje godina dana iskustva u pole dance-u
- napredni nivo izvođenja elemenata
- sposobnost izvrsnog rada u timu
- otvorenost i komunikativnost
- želja za daljnjim usavršavanjem, edukacijom i radom na sebi

PREDNOSTI:
- licenca za rad kao pole dance instruktorica
- trenersko iskustvo u pole dance-u ili u drugom plesu/sportu/rekreaciji
- završen Kineziološki fakultet ili Viša trenerska škola
- licenca za rad kao instruktorica grupnog fitnessa uz glazbu ili aerobika Iskustvo u drugim oblicima plesa, sporta ili rekreacije