Infomanager (ž/m)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
06.03.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
BIPA je dio REWE grupe, koja sa više od 330.000 svojih zaposlenika spada u sam vrh europskih trgovačkih kompanija. BIPA je mlada, brzorastuća drogerija koja svojim inovativnim pristupom svakodnevno uljepšava dan svojim kupcima.

Tražimo novog člana našeg tima za izrazito zanimljivo i izazovno radno mjesto!

Ako Vaša ambicija uključuje raditi u uspješnoj kompaniji te utjecati na na razvoj drogerijskog tržišta – nestrpljivo očekujemo Vašu prijavu!

Vaši glavni zadaci biti će:
• pružanje podataka, ažuriranje izvještaja i zaključaka o analizi tržišta svim relevantnim odjelima, posebice Upravi, Nabavi i Prodaji
• predlaganje te provođenje analiza relevantnih pokazatelja razvoja tržišta u odnosu na interne pokazatelje
• provedba analiza robnih grupa s ciljem uspješnijeg praćenja planiranih vrijednosti
• priprema i ažuriranje redovitih izvješća vezanih za prodajne i nabavne rezultate
• aktivan doprinos prilikom izrade budgeta
• razvoj i unaprjeđenje postojećih poslovnih procesa
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Od Vas očekujemo:
• VSS obrazovanje, ekonomskog smjera
• iskustvo rada na istom ili sličnom radnom mjestu
• izvrsne analitičke i organizacijske vještine
• izražena proaktivnost i orijentiranost na ciljeve
• poznavanje maloprodajnog poslovanja, tj. ključnih parametara
• visoka razina informatičke pismenosti (MS Office s naglaskom na Excel; SAP Business Object; poznavanje programskih jezika je dodatna prednost)
• aktivno znanje engleskog jezika
• vozačka dozvola B kategorije

Zašto baš BIPA? Jer Vam nudimo:
• biti djelom uspješnog međunarodnog tima
• ugodno i poticajno radno okruženje
• stručno usavršavanje te razvoj postojećih kompetencija i znanja
• sigurno radno mjesto s redovitim primanjima
• aktivan utjecaj na oblikovanje radne okoline

Ukoliko smatrate da ispunjavate zahtjeve radnog mjesta, očekujemo Vašu prijavu!

Prijava uključuje zamolbu i životopis na hrvatskom i engleskom jeziku.

Prijaviti se možete do 06.03.2017. brzom prijavom ili na mail adresu: [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno