Industrijski mehaničar / strojobravar (m/ž)

Mjesto rada:
Königsbronn, Njemačka
Rok prijave:
31.10.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Rad u ljevaonici aluminija
Čišćenje dijelova ručno i sa strojevima (Robotima)
Održavanje i popravak kalupa
Posebne pogodnosti:
Kandidati za zaposlenje mogu očekivati izazovan i raznolik posao u kojem mogu primjeniti svoje tehničko znanje i razvijati svoje znanja i vještine te poštenu nagradu za svoj rad prema njemačkim standardima i zakonima. Poduzeće će kandidatima osigurati radnu dozvolu i pomoći u pronalasku smještaja. Tvornica se nalazi oko 700 km od Zagreba

Molimo zainteresirane kandidate da uz prijavu za posao na e-mail adresu: [email protected] obavezno pošalju dokaze o završenoj stručnoj spremi, dokaze o radnom iskustvu i presliku putovnice.
Nepotpune prijave neće biti uzete u razmatranje.
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme
Županija:
Država:
Njemačka

Znanja i kvalifikacije:
- SSS metalne ili strojobravarske struke
- minimalno 1 godina iskustva rada u metalnoj struci
- iskustvo rada u ljevaonici
- sklonost timskom radu
- spremnost na odgovoran, savjestan i predan rad
- spremnost na rad u smjenama
- prilagodljivost novim uvjetima
- spremnost na učenje
- obavezno poznavanje njemačkog jezika
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
njemački
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina