Industrijski elektroinstalater / Industrial Electrician (m/f)

Mjesto rada:
Nizozemska, Njemačka, Austrija
Rok prijave:
18.08.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
U potrazi smo za različitim vrstama električara za naše klijente u Nizozemskoj i Njemačkoj.

Otvorene su pozicije za:
- Industrijske električare
- Brodske električare
- Građevinski elektroinstalateri
- ploča graditeljima
- Offshore električare
- E & I električari

Naši projekti su uglavnom u rafinerijama, elektranama, tvornicama, u industrijskom okruženju.

Opis posla:
- elektro instalaterski radovi
- povlačenje kablova
- postavljanje i priprema elektro instalacija
- povezivanje i sastavljanje električnih ploča
- povezivanje različitih uređaja
- puštanje sustava u rad

Našim zaposlenicima osiguravamo potvrdu VCA nakon dolaska radnika u inozemstvo. VCA je međunarodno priznat sigurnosni tečaj koji vrijedi 10 godina. Zaposlenici koji imaju ovu dozvolu / certifikat mogu raditi bilo gdje u Europi, na različitim velikim projektima. Potvrda o posjedovanju VCA certifikata je besplatna.

Socijalno osiguranje isplaćuje se u skladu sa zakonom svake zemlje. Na primjer, ako će zaposlenik raditi u Nizozemskoj onda će svi doprinosi plaćati u Nizozemskoj. Ako će to biti Njemačka onda je će se doprinosi plaćati u Njemačkoj.

Svi našim zaposlenicima dajemo ugovore na neodređeno vrijeme. Datum početka rada dogovara se s kandidatom, prema raspoloživosti.

We are looking for different kind of electrician for our clients in The Netherlands and Germany.

We have available positions for:
- Industrial electricians
- Ship electricians
- Electricians building technics (construction electricians)
- Panel builders
- Offshore electricians
- E&I electricians

Our projects are mostly in refineries, power plants, factories etc. in industrial areas.

Job description:
- electro installation works
- pulling cables
- making cable ways
- connecting and building of electrical panels
- connecting different devices
- commissioning of systems

We provide to our employees a VCA certificate after the arrival of employees abroad. VCA is an international safety course which will be valid 10 years. The employees who hold this license/certificate can work anywhere in Europe on different large projects. The VCA certificate is free of charge.

Social contribution will be paid according to the law of each country. For example if the employee will be placed in The Netherlands then social contribution will be paid in The Netherlands. If it will be Germany then the social contribution will be paid in Germany.

We provide full-time contracts to all our employees. Start dates are discussed with the candidates, according to their availability.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:

Znanja i kvalifikacije:
Dodatne informacije:
- Iskustvo sa elektro instalacijama u tvornicama i industrijskim objektima
- Sposobnost čitanja tehničkih crteža
- Iskustvo sa ugradnjom električnih ploča, uređaja, povlačenjem kablova
- Iskustvo sa instalacijom i montažom visoko naponskih ploča, transformatora i kablova
- Sposobnost za rad na visini (skele)
- Preferirana dob: 28-50 godina

Radno mjesto:

Strani jezici:
Engleski, njemački ili nizozemski jezik na komunikacijskoj razini

Ugovor:
Puno radno vrijeme, 40 sati / tjedno, ugovor na neodređeno vrijeme

Iskustvo:
Obavezno minimalno 4 godine iskustva rada na poslovima električara

Radna odjeća:
Potrebno je imati svoje ručne alate. U razgovoru s poslodavcem će biti navedeno koja je točno vrsta alata potrebna.

Smještaj:
Osiguran i plaćen od strane poslodavca

Hrana:
Osigurana od strane poslodavca

Prijevoz:
Potrebno je imati vlastiti auto (barem jedan za skupinu radnika)

Plaća:
od 1900 EUR netto/mjesečno (za kandidata sa znanjem njemačkog ili engleskog jezika)

Additional information:
- Experiences with electro installations in factories, industrial objects
- Ability to read technical drawings
- Experiences with installation of electrical panels, devices, making cable ways, pulling cables
- Experiences with installation and montage of high voltage panels, transformators, cables
- Ability to work in heights (scaffoldings)
- Preferred age: 28-50 years

Working place:
Netherlands, Germany, Austria

Language skills:
English, German or Dutch language on communicative level

Contract:
Full time, 40 hours/week, end of contract: indefinitely

Training:
Minimum of 4 years of experiences as a electrician are required

Working clothes:
It is necessary to have your own hand tools. In an interview with the employer will be specified what kind of tools are needed.

Accommodation:
Provided and paid by employer, FREE OF CHARGE

Food:
Provided by employee

Transport:
It is necessary to have own car (at least one of the group)

Salary:
from 1900 EUR Net / month (German or English speaking candidates)
Strani jezik:
engleski, njemački, nizozemski
Potrebno radno iskustvo:
četiri godine