HR Generalist (m/ž)

Mjesto rada:
područje Slavoniije
Rok prijave:
01.05.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Opis Posla:
- Vođenje kadrovske administracije (evidencija prisutnosti na radu, priprema za obračun plaće, ugovori o radu, prijava i odjava radnika)
- Rješava pitanja vezana uz radno-pravni odnos i dokumentaciju zaposlenika
- Evidencija godišnjih odmora
- Proces selekcije i zapošljavanja
- Praćenje i implementiranje novih ili izmijenjenih zakonskih propisa i regulativa
- Evidencija dokumenata iz područja zaštite na radu
- Podrška u pripremi i provođenju projekata odjela ljudskih potencijala
- Provođenje organizacijskih promjena

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- VSS
- minimalno 5 godina iskustva na odgovarajućim poslovima
- poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu,
- kompjutorska pismenost (MS Word, MS Excel, Outlook, Powerpoint)
- vozačka dozvola B kategorije,
- izražene komunikacijske i organizacijske sposobnosti,
- poznavanje radno pravnih propisa
- poznavanje propisa vezanih uz zaštitu na radu
- poznavanje propisa vezanih uz mirovinsko i zdravstveno osiguranje
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
pet godina