Helpdesk Agent (m/ž)

Mjesto rada:
Rijeka
Rok prijave:
12.05.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Radno mjesto obuhvaća:
• Zaprimanje poziva klijenata
• Rješavanje zahtjeva i problema i preusmjeravanje upita unutar tvrtke
• Podršku i pomoć krajnjim korisnicima u radu s informatičkom tehnologijom, te osiguravanje neometanog rada korisnika
• Instaliranje ili koordiniranje instalacija korisničke opreme.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• SSS ili VŠS
• Sposobnost rješavanja više problema
• Odgovornost i ozbiljan pristup u radu s korisnicima
• Poznavanje osnova računalnih mreža, spremnost na učenje i usavršavanje
• Rad u timskom okruženju.

Što nudimo:
• Zaposlenje na određeno vrijeme ili neodređeno vrijeme
• Posao u dinamičnom i profesionalnom radnom okruženju
• Neprekidno stručno usavršavanje.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno