Grafički dizajner (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
04.11.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Agencija za tržišno komuniciranje je kreativna marketinška agencija koja pruža usluge domaćim i inozemnim gospodarskim subjektima u svrhu unaprjeđenja poslovanja. Naša marketinška priča započinje 2008. godine u Zagrebu pod nazivom BRANDZ®.

BRANDZ (Brand dizajn d.o.o.) je agencija koja se bavi tržišnim komuniciranjem sa sjedištem u Zagrebu.

Tražimo novog člana našeg tima, grafičkog dizajnera s okom za detalje, samostalnog u svom poslu, željnog dodatnog usavršavanja i rada na dinamičnim i raznovrsnim projektima.

Opis posla:
- grafički dizajn
- dizajn vizualnih identiteta, dizajn tiskovnih medija, dizajn digitalnih medija
- priprema za tisak
- produkcija i implementacija kreativnih rješenja
- samostalna komunikacija sa tiskarama i partnerima
- dizajn ambalaže
- samostalno vođenje projekata od pripreme, idejnog rješenja, prezentacije do finalne razrade
Posebne pogodnosti:
- uvjete koji odgovaraju vašem iskustvu i uvjetima na tržištu
- 8-satno radno vrijeme
- neradne vikende
- ugodnu radnu atmosferu
- mogućnost napredovanja
- mobitel
- rad na određeno vrijeme sa mogućnošću stalnog zaposlenja
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
- minimalno 3 godine iskustva u grafičkom dizajnu
- rad u MacOSX i Windows okruženju
- vještine u radu s Adobe paketom: Illustrator, Photoshop, Indesign
- iskustvo u izradi vizualnih identiteta, dizajnu ambalaže i dizajnu digitalnih medija (web stranice, newsletteri,…)
- razumijevanje pripreme za tisak i procesa tiska
- razumijevanje i poznavanje procesa izrade web stranica
- kreativnost i timski rad
- prepoznavanje estetskih vrijednosti
- elokventnost i dobre komunikacijske sposobnosti
- samostalnost i odgovornost
- dobre organizacijske sposobnosti
- dobro poznavanje engleskog jezika
- poznavanje HTML i CSS-a je prednost a ne uvjet

Vaše najbolje radove do 5 mb veličine i CV šaljite putem linka za Brzu prijavu.

Prijave bez portfolia neće se uzimati u obzir.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Potrebno radno iskustvo:
tri godine