Grafički dizajner (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
04.11.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
papar d.o.o. je marketinška agencija specijalizirana za izradu cjelovitih marketinških kampanja, produkciju promotivnih materijala te poslovno savjetovanje malih i srednje velikih tvrtki.

U potrazi smo za grafičkom dizajnerom. Javi se.
Već sada smo sigurni da možeš samostalno voditi određeni projekt, od samog idejnog rješenja preko prezentacije pa sve do finalnog rješenja. Pod određeni projekt mislimo na oblikovanje svih vrsta publikacija, vizualnih identiteta, web stranica i ambalaže. Također, dobro pretpostavljamo da ti rad u timu ili rad na
više projekata u isto vrijeme ne predstavlja nikakav problem.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Od tebe kao novog člana očekujemo i odlično znanje Adobe paketa - oko za detalje,
strpljivost i odgovornost te razvijene komunikacijske vještine uz dobro znanje engleskog jezika. Minimalno radno iskustvo je 3 godine rada u struci.
Eventualna prednost dodatno je iskustvo rada u digitalnim medijima i poznavanje HTML-a / CSS-a.

Portfolio s odabranim radovima (max. 5 mb) i CV u obliku PDF dokumenta pošalji na [email protected].

Napomena: Prijave koje ne sadrže portfolio neće se uzimati u obzir.
Minimalna stručna sprema:
Nesvršen fakultet/viša škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Potrebno radno iskustvo:
tri godine