Grafički dizajner - DTP (m/ž)

Mjesto rada:
Čakovec
Rok prijave:
25.08.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Dizajn i priprema za tisak promotivnih materijala (kataloga, plakata, oglasa...) i ambalaže
Posebne pogodnosti:
Rad u stimulativnom radnom okruženju i primanja usklađena sa postignutim rezultatima.
Mogućnost korištenja mjere "Usavršavanje bez zasnivanja radnog odnosa" uz mogućnost stalnog zapošljavanja nakon toga.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme, student servis

Znanja i kvalifikacije:
- SSS/VŠS/VSS dizajnerskog smjera
- iskustvo i napredno pozvanja rada: Adobe Ilustrator, Corel, Photoshop
- pozvanje i uskustvo u pripremi za tisak

Ostali uvjeti:
- Kreativnost i inovativnost
- Proaktivnost, odgovornost i učinkovitost
- Želja za učenjem, osobnim i profesionalnim razvojem
- sa ili bez radnog iskustva

Uz prijavu priložiti mapu dosadašnjih radova.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B