Građevinski poslovođa / poslovotkinja

Mjesto rada:
Dugopolje
Rok prijave:
16.08.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Jer uspjeh možemo ostvariti samo zajedno.

Kao europski tehnologijski koncern za građevinske usluge STRABAG u svijetu godišnje stvara tisuće građevina okupljajući prave ljude, građevinski materijal i strojeve na pravom mjestu. Bez timskog rada - koji nadilazi geografske granice i područja - ovo ne bi bilo moguće. Postanite dio našeg tima!

Za potrebe naše tvrtke PZC Split d.d. sa sjedištem u Dugopolju tražimo:

Građevinskog poslovođu/poslovotkinju
(Job-ID: HR-2016-018123)

Zadaci:
• Provođenje svih uputa i naloga voditelja gradilišta glede organizacije i dinamike gradilišta
• Organizacija pripremnih radova na gradilištu
• Organizacija rada sukladno dinamičkom planu, odnosno organizacija dnevnog rasporeda radnika i strojeva na gradilištu
• Preuzimanje i provjera građevinskih strojeva i uređaja
• Praćenje jamstvenih rokova
• Praćenje i pridržavanje propisa zaštite na radu
• Kontrola kvalitete i dinamike izvođenje radova podizvođača
• Nabava materijala (cijevi, betonski elementi, tampon itd.) i kontrola količine i kvalitete
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• SSS - Građevinski tehničar
• Radno iskustvo na izvedbi radova na autocestama, državnim i lokalnim cestama (min. 2 god.)
• Poznavanje rada na računalu (MS Office)
• Sposobnost planiranja, organiziranja i upravljanja
• Samostalnost u radu, pouzdanost, fleksibilnost, spremnost na timski rad
• Spremnost na putovanja i rad na terenu
• Vozačka dozvola B kategorije

Ukoliko ste zainteresirani, molimo Vas da nam svoju potpunu natječajnu dokumentaciju pošaljete putem online obrasca na našoj internet stranici www.strabag.hr (Rubrika Karijera / “Prijaviti se“ / JOB ID) do 16.08.2016.

STRABAG d.o.o.
Dir. MD / SOE Adria
Renata Jurleta
Human Resource Consultant
www.strabag.hr
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B