Građevinski poslovođa (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
04.05.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Odgovornosti:
- operativna razrada procesa izvođenja radova na gradilištu te utvrđivanje potrebnih količina materijala, strojeva, vozila opreme i broja radnika potrebnih za izvršenje naloga,
- samostalnost u čitanju nacrta, radu s oplatom (tipa kao Peri, Doka, NOE i slično) te preuzimanju iskolčenja od geodeta i čuvanju oznake iskolčenja radi kasnijeg prenošenja kod izvođenja radova,
- raspoređivanje radnika na radna mjesta te vođenje evidencije utrošenih sati radnika (evidencija prisutnosti na radu),
- organizacija i kontrola izvođenja radova sukladno pravilima struke, pravilima zaštite na radu i pravilima zaštite okoliša,
- kontrola, vođenje evidencije te izrada izvještaja o količini izvedenih radova, utrošenog materijala i radnih sati
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- KV, SSS ili VKV građevinskog smjera ili priznati majstorski status iz područja graditeljstva,
- minimalno 5 godina iskustva na istim/sličnim poslovima na gradilištima
- iskustvo i tehnička znanja u izvedbi svih faza radova na gradilištima
- iskustvo na izvođenju građevinskih radova na infrastrukturi željezničkog prometa (prednost)

Potrebna znanja:
- vozačka dozvola B kategorije

Kompetencije:
- dobre organizacijske sposobnosti i temeljitost
- proaktivnost, odgovornost i marljivost
- dobre komunikacijske vještine
- pozitivan pristup poslu i rješavanju problema
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B
Potrebno radno iskustvo:
pet godina