Glavni menadžer (m/ž) u Podršci mreži i razvoju

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
03.03.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Privredna banka Zagreb d.d. je društvo čija je vizija biti uzor i centar izvrsnosti u području financijskog poslovanja u Hrvatskoj. Mi prepoznajemo Vaš talent, pružamo vrhunske uvjete za profesionalni razvoj i želimo zajednički stvarati nove vrijednosti.
S ciljem održavanja kvalitete i pouzdanosti našeg poslovanja i osnaživanja unutarnjih snaga Privredne banke Zagreb d.d., tražimo organizirane, analitične i motivirane osobe zainteresirane za izazovni korak u karijeri na radnom mjestu:

Poslovanje s malim i srednjim poduzećima (mjesto rada Zagreb)

Radno mjesto obuhvaća vođenje projekata s ciljem razvoja kreditnog procesa za poslovne subjekte.
Pisanje zahtjeva i specifikacija za implementaciju novih funkcionalnosti te unapređenje postojećih funkcionalnosti. Interdisciplinarnu suradnju s drugim organizacijskim jedinicama, testiranje novih funkcionalnosti, izrade korisničkih uputa, podršku korisnicima, analize poslovnih rješenja i unapređenje poslovnih procesa i podataka.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Formalni uvjeti koje svi kandidati moraju zadovoljavati su sljedeći:
• VSS (matematičko, informatičko usmjerenje)
• minimalno 3 godine iskustva u razvoju aplikativnih rješenja
• relevantno iskustvo na poslovima veznim uz kreditni proces
• aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
• poznavanje baza podataka i MS Office alata.

Uz izraženu želju za radom na razvoju proizvoda i aplikacija, idealan kandidat posjeduje:
• izražene analitičke sposobnosti, organiziranost i sistematičnost
• poznavanje procesa odobravanja kredita i analize klijenata
• razvijene komunikacijske i prezentacijske vještine
• skloni timskom radu i suradnji s ostalim organizacijskim dijelovima Banke
• sigurnost i proaktivnost u nastupu

Što nudimo?
Privredna banka Zagreb d.d. svojim djelatnicima nudi priliku za profesionalno usavršavanje i napredovanje kroz rad u dinamičnom okruženju i na izazovnim projektima. Otvorena pozicija omogućava rad u međunarodnoj okolini, te stjecanje visoko specijaliziranog 'know-how' iskustva kao i najnaprednijih znanja i vještina u području razvoja proizvoda i aplikacija. Uz kontinuirani stručni razvoj, zaposlenicima su dostupni i tečajevi stranih jezika, interna korporativna akademija kao i brojni in-house razvojni moduli. O mogućnostima razvoja i karijeri u PBZ grupi više možete pročitati i na našim korporativnim stranicama (http://www.pbz.hr/hr/posao-karijera-0).

Kako se prijaviti?
Uz životopis i ispunjen 'PBZ Prijavni upitnik' koji se u elektronskom obliku nalazi na korporativnim stranicama Banke (www.pbz.hr) svoj interes za otvoreno radno mjesto iskažite najkasnije do 3. ožujka 2017. godine isključivo putem Brze prijave.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
tri godine