Glavni knjigovođa (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
20.07.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Više od 8 godina pružamo punu poslovnu podršku svim članicama M SAN grupacije u Hrvatskoj i susjednim zemljama, što uključuje savjetovanje u poslovnom upravljanju, računovodstvo, financije, kontroling, razvoj i podršku IT sustava, kao i ostale funkcije podrške i upravljanja poslovanjem.

Naši stručnjaci i specijalisti rade u timovima unutar temeljnih grana poslovanja naše grupacije – distribucija, sistem integracija, e-poslovanje i poljoprivredna proizvodnja. Primarni cilj nam je pravovremeno i kvalitetno osiguravanje preduvjeta za uspješno poslovanje svake pojedine članice naše grupacije, te u skladu s tim kontinuirano jačamo naše ključne kompetencije.

Ako želiš postati dio našeg tima i smatraš da ćeš uspješno doprinijeti našem zajedničkom razvoju, pridruži nam se kao:

mjesto rada: Zagreb

ZADUŽENJA:
- priprema izrade redovitih i povremenih financijskih i statističkih izvješća sukladno važećim propisima
- vođenje deviznog poslovanja
- robno materijalno knjigovodstvo te usklađenje s glavnom knjigom, kontrola robno materijalnog poslovanja, kontrolu, nadzor i knjiženje ulaznih i izlaznih računa i predračuna, te usklađivanje s poslovnim partnerima, unos u knjige pdv-a, evidencija, kontrola i knjiženje kunskih i deviznih izvadaka, te pripremanje i knjiženje kompenzacija, asignacija, cesija i drugih oblika obračunskih plaćanja
- praćenje Hrvatskih zakona i propisa vezanih za računovodstvo, knjigovodstvo i poreze
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI:
- minimalno SSS (ekonomskog usmjerenja)
- višegodišnje iskustvo na istim ili sličnim poslovima
- visoko razvijene analitičke i numeričke sposobnosti
- točnost i preciznost u radu
- komunikativnost i sklonost timskom radu
- izražena odgovornost i samostalnost
- izvrsno znanje rada na računalu (MS Office)

Ukoliko ste zainteresirani, molimo vas prijavite se putem brze prijave najkasnije do 20.07.2015. godine.
Poznavanje rada na računalu:
napredno