Glavni IT revizor informacijskog sustava (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
25.07.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Privredna banka Zagreb d.d. je društvo čija je vizija biti uzor i centar izvrsnosti u području financijskog poslovanja u Hrvatskoj. Mi prepoznajemo Vaš talent, pružamo vrhunske uvjete za profesionalni razvoj i želimo zajednički stvarati nove vrijednosti.
S ciljem održavanja kvalitete i pouzdanosti našeg poslovanja i osnaživanja unutarnjih snaga Privredne banke Zagreb d.d., tražimo ambiciozne i motivirane osobe zainteresirane za izazovni korak u karijeri u području IT revizije na radnom mjestu:

Glavni IT revizor informacijskog sustava (m/ž), Unutarnja revizija
(mjesto rada Zagreb)

Radno mjesto primarno obuhvaća zaduženja:
• provjeru usklađenosti IKT poslovanja PBZ Grupe s eksternom regulativom i internim aktima,
• identifikaciju i analizu nedostataka i slabosti u poslovnim procesima obuhvaćenim revizijom,
• predlaganje preporuka za otklanjanje utvrđenih nepravilnosti
• provođenje analize rizika poslovnih procesa iz područja informacijske i komunikacijske tehnologije,
• izradu izvješća o provedenim revizijskim aktivnostima
• unaprjeđivanje i razvoj korištenih metodologija
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Formalni uvjeti koje svi kandidati moraju zadovoljavati su sljedeći:
• VSS informatičkog usmjerenja
• minimalno 4 godine iskustva u IT-u i 2 godine u reviziji IT sustava
• izražene pismene i usmene komunikacijske vještine
• aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
• napredno poznavanje MS Office alata
• vozačka dozvola B kategorije

Idealan kandidat posjeduje i znanja i iskustva iz nekih od navedenih područja:
• sigurnosti informacijskog sustava i procjene rizika u IT-u
• telekomunikacijske mreže i infrastrukture
• relacijskih baza podataka (Oracle, MS SQL)
• operacijskih sustava (Unix/Windows)
• razvoja aplikacija
• revizorskih i IT standarda (COBIT)
te posjeduje certifikate (CISA, CISM, CISSP,..) i/ili poznaje revizorske alate ACL ili IDEA.

Što nudimo?
Privredna banka Zagreb d.d. svojim djelatnicima nudi priliku za profesionalno usavršavanje i napredovanje kroz rad u dinamičnom okruženju i na izazovnim projektima. Pozicija u Unutarnjoj reviziji PBZ-a omogućava rad u međunarodnoj okolini, te stjecanje visoko specijaliziranog 'know-how' iskustva kao i najnaprednijih znanja i vještina. Uz kontinuirani stručni razvoj, zaposlenicima su dostupni i tečajevi stranih jezika, interna korporativna akademija kao i brojni in-house razvojni moduli. O mogućnostima razvoja i karijeri u PBZ grupi više možete pročitati i na našim korporativnim stranicama (http://www.pbz.hr/hr/posao-karijera-0).

Kako se prijaviti?
Uz životopis i ispunjen 'PBZ Prijavni upitnik' koji se u elektronskom obliku nalazi na korporativnim stranicama Banke (www.pbz.hr) svoj interes za otvoreno radno mjesto iskažite najkasnije do 25. srpnja 2016. godine isključivo putem Brze prijave.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
četiri godine