Glavni blagajnik (m/ž)

Mjesto rada:
Rijeka
Rok prijave:
04.06.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Vaši zadaci i odgovornosti su:

• Kontrola, priprema za knjiženje i knjiženje realiziranog dnevnog prometa VPC-a
• Priprema, unos i knjiženje temeljnice
• Praćenje kupaca s odobrenom odgodom plaćanja
• Praćenje avansnih uplata kupaca
• Praćenje i arhiviranje povrata novca kupcima
• Praćanje uplata kupaca na žiro-račun veleprodajnog centra
• Praćenje manjkova i viškova blagajnica
• Poslovi gotovinske Blagajne
• Kontrola provizije banaka
• Knjiženje razduženja vozača
• Obrada ulaznih faktura dobavljača roba i usluga za vlastitu potrošnju
• Arhiviranje dokumentacije kompenzacija te slanje istih na knjiženje
• Ispravna distribucija i uredno arhiviranje dokumenata koji nastaju u poslovnom procesu
• Pružanje potrebne stručne i administrativne podrške odjelima veleprodajnog centra i drugim organizacijskim dijelovima kompanije
• Knjiženje i zatvaranje konta za svako tromjesečje i slanje potrebne dokumentacije u odjel računovodstva i financija
• Rješavanje kadrovskih pitanja za svoj odjel (izrada lista prisutnosti, planova godišnjih odmora i rasporeda rada itd.)
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Od Vas očekujemo sljedeća znanja, iskustvo i vještine:

• Minimalno SSS ekonomskog ili drugog odgovarajućeg smjera
• Poželjna 1 godina radnog iskustva na poslovima računovodstva ili drugim odgovarajućim poslovima u trgovini
• Točnost i odgovornost prema radu
• Organiziranost i fleksibilnost u radu
• Društvena orijentiranost izražena kroz timski duh

Za METRO nam trebaju posebne osobe!
Netko s ambicijom, kreativnošću, proaktivnošću i iskrenom željom za izvrsnošću i napredovanjem.

Možete li Vi biti METRO?

Pošaljite svoje molbe do 04.06.2017. putem Brze prijave ili na:

METRO Cash & Carry d.o.o.
Bujanovo 10
51219 Čavle
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina