Glasnogovornik/ca Uprave

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
21.09.2010.

O poslu

Opis radnog mjesta:
HRVATSKA ELEKTROPRIVREDA d.d.
10000 ZAGREB, ULICA GRADA VUKOVARA 37
Zagreb, 13.09.2010.
OBAVIJEST
o otvorenom oglasnom postupku
Objavljeno je slobodno radno mjesto GLASNOGOVORNIK/CA UPRAVE sa sljedećim uvjetima:
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
- VSS
- 5 godina radnog iskustva
Radni odnos zasniva se na neodređeno vrijeme, uz probni rad od 6 mjeseci
Idealni kandidat/kandidatkinja za ovu poziciju je osoba koja
- ima završen dodiplomski fakultet smjera novinarstvo
- poznaje teoriju i praksu odnosa s javnošću
- teoretski i praktično vlada suvremenim govorništvom i komunikološkim vještinama
- dobro poznaje rad poslovanja Hrvatske elektroprivrede
- vješto se služi programima iz paketa MS Office
- odlično se služi engleskim jezikom u govoru i pismu
- posjeduje izrazite vještine pismenog i usmenog izražavanja
- posjeduje organizacijske sposobnosti i inicijativu
- posjeduje smisao za rad s ljudima
- je diplomatična i poslovno diskretna
Od GLASNOGOVORNIKA/CE UPRAVE očekujemo da:
- planira i prezentira planove, aktivnosti i poslovne događaje HEP-a prema medijima i javnosti
- komunicira s javnošću i medijima te samostalno organizira medijski nastup
- organizira i vodi konferencije za novinare
- izrađuje priopćenja za janovsti
- u suradnji s ostalim službama - izrađuje komunikacijsko-marketinške strategije
Rok za podnošenje ponuda je od 13.09.2010. do 21.09.2010.
Ponude se dostavljaju na adresu: HEP d.d., SEKTOR ZA UPRAVLJANJE LJUDSKIM
POTENCIJALIMA, Zagreb, Ulica grada Vukovara 37, uz naznaku „PONUDA ZA OGLAS“.
Sve detalje vezane za daljnji selekcijski postupak kandidati iz oglasnog postupka dobit će osobno
putem pošte, e-maila ili telefona.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
osnovno
Potrebno radno iskustvo:
pet godina