Gebietsleiter im Außendienst (m/w) / Regionalni upravitelj za rad na terenu (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Unser Auftraggeber ist ein erfolgreiches mittelständisches Familienunternehmen mit flachen Hierarchien und kurzen Entscheidungswegen. Dank des innovativen und zukunftssicheren Geschäftsmodells ist das Unternehmen wirtschaftlich sehr gesund, wächst nachhaltig im In- und Ausland und bietet seinen Mitarbeiterinnen und Mitarbeitern reizvolle berufliche Chancen.

Im Zuge der weiteren Unternehmensexpansion in Kroatien verstärken wir unser Vertriebsteam und suchen

Vertriebsprofis im Außendienst (m/w) in Kroatien(Kennziffer. TH 425 78 A-B)

Konkret suchen wir erfahrene

1- Gebietsleiter (m/w) im Außendienst – Home Office (Kennziffer.TH 425 78 A)

Ihre Aufgaben

Systematische und eigenverantwortliche Bearbeitung Ihrer jeweiligen Vertriebsregion
Intensive Akquise zur Gewinnung neuer Kunden
Marketing: Beobachtung von Markt und Wettbewerb, Durchführen von Werbeaktionen
Unterstützung der Agenturpartner beim Ankauf von Alt-Edelmetallen
Rechnungstellung und Kassenverantwortung

Ihr Profil

Einschlägige mehrjährige Berufserfahrung mit nachweisbaren Erfolgen im Vertriebsaußendienst
Muttersprache kroatisch, Deutsch sicher in Wort und Schrift
Gute Kommunikations- und Kontaktfähigkeiten
Teamfähigkeit, Belastbarkeit, Pioniergeist mit „Geht-Nicht-Gibt’s-Nicht-Mentalität“
Routine im Umgang mit MS-Office
Hohe Service- und Kundenorientierung und entsprechend freundliches, empathisches Auftreten

Wir bieten Ihnen

Eine abwechslungsreiche und anspruchsvolle Tätigkeit
Ein festes Angestelltenverhältnis in Vollzeit
Flache Hierarchien und kurze Entscheidungswege in einem kooperativ geführten Unternehmen
Eigenverantwortliches Arbeiten mit guten Entwicklungsperspektiven
Einen auch privat nutzbaren Firmenwagen

Sie sind interessiert? Dann senden Sie uns Ihre aussagekräftige Bewerbung in deutscher Sprache mit Angabe von Gehaltsvorstellung und möglichem Eintrittstermin per E-Mail (.doc oder .pdf, max. 10 MB). Wenn Sie die erforderliche Erfahrung und Qualifikation für eine Leitungsfunktion mitbringen, verwenden Sie die Kennziffer TH 425 78 A (Gebietsleiter). Für eine Stellung als Mitarbeiter im Außendienst mit guten Entwicklungsperspektiven bewerben Sie sich unter der Kennziffer TH 425 78 B (Mitarbeiter im Außendienst) an Herrn Thomas Heinrich bei der:

Büro Tornesch
Barlachring 40
25436 Tornesch
Email: [email protected]
Web: www.kkc-berater.de
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Sve županije

Naš nalogodavac je uspješno srednje obiteljsko poduzeće sa plitkom hijerarhijom i kratkim putevima odlučivanja. Zahvaljujući inovativnom i u budućnosti sigurnom poslovnom modelu, poduzeće je ekonomski vrlo zdravo, održivo raste u tuzemstvu i inozemstvu i svojim suradnicama i suradnicima nudi interesantne poslovne šanse.

Zbog širenja poduzeća u Hrvatskoj želimo proširiti naš distributivni tim i tražimo

Profesionalne distributere za rad na terenu (m/ž) u Hrvatskoj (Šifra. TH 425 78 A-B)

Konkretno rečeno, mi tražimo

1- Regionalnog upravitelja (m/ž) za rad na terenu – Home Office (šifra. TH 425 78 A)

Vaši zadaci
Sistematska i samoodgovorna obrada odgovarajućeg regionalnog područja distribucije
Intenzivna akvizicija u svrhu pridobivanja novih stranki
Marketing: Praćenje tržišta i konkurencije, sprovedba marketinških akcija
Potpora partnerima agencije prilikom nabave starih plemenitih kovina
Fakturiranje i odgovornost za blagajnu

Vaš profil
Odgovarajuće višegodišnje poslovno iskustvo sa dokazivim uspjehom o distribucijskom radu na terenu
Materinji jezik: hrvatski, sigurnost u govoru i pismu njemačkog jezika
Dobre komunikativne sposobnosti i sposobnost uspostavljanja kontakta
Sposobnost rada u timu, izdržljivost, pionirski duh uz moto „ništa nije nemoguće - mentalitet“
Rutina u radu sa MS-Office
Jaka orijentiranost prema pružanju usluga kao i prema ophođenju sa strankama uz odgovarajuće ljubazan i empatičan nastup

Mi Vam nudimo
Raznolik i zahtjevan posao
Stalni namještenički radni odnos sa punim radnim vremenom
Plitku hijerarhiju i kratke puteve odlučivanja u poduzeću, kojim se upravlja na bazi kooperacije
Samoodgovoran rad sa dobrom perspektivom razvoja
Poslovni auto, također i za privatnu uporabu

Jeste li zainteresirani? Ukoliko jeste, pošaljite nam Vašu sadržajnu natječajnu dokumentaciju na njemačkom jeziku uz navode o predstavi visine plaće i mogućem početku rada putem elektronske pošte (.doc ili .pdf format sa maks. 10MB). Ukoliko posjedujete potrebno iskustvo i kvalifikaciju za vodeću funkciju, molimo Vas da koristite šifru TH 425 78 A (regionalni upravitelj). Za namještenje suradnika na terenu sa dobrom perspektivom razvoja molimo Vas da se prijavite na šifru TH 425 78 B (suradnik za rad na terenu) gospodinu Thomas Heinrich-u kod:

Strani jezik:
njemački
Poznavanje rada na računalu:
dobro