Frontend developer (m/ž)

Mjesto rada:
Ljubljana, Slovenija
Rok prijave:
27.02.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Naton ljudski potencijali d.o.o. za klijenta traži:

Frontend Developer, m/ž, 1 Izvršitelj
Područje rada: grad Ljubljana, Slovenija

Opis posla:
Programer za razvoj naprednog informacijskog sustava za upravljanje dokumentima i poslovnim procesima
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:
Slovenija

Znanja i kvalifikacije:
Od kandidata se očekuje:
- Poznavanje web tehnologija (HTML (5) / CSS (3), jQuery)
- Poznavanje programskih jezika i povezanim tehnologijama (C#, javascript)
- Poznavanje .NET tehnologija i razvoj s Microsoftovim alatima i tehnologijama
- Poznavanje web tehnologija (MVC, AngularJS, Durandal, RequireJS, KnockoutJS, boostrap, odgovarajući dizajn, CSS, manje i SRS)
- Poznavanje web servisa (REST, SOAP ...)
- Razumijevanje korisničkog sučelja "cross-preglednik 'kompatibilnost i osnovne web standarde
- Poznavanje principa sigurnog programiranja (npr OWASP)
- Sklonost timskom radu
- Točnost, neovisnost, inovativnost
- dinamičnost, komunikativnost
- Poznavanje SQL baza podataka
- Solidno znanje engleskog jezika

Poslodavac kandidatu nudi:
- Ugovor na neodređeno uz probni rok
- Izazovan i dinamičan posao

NAČIN PRIJAVE (Molimo dobro pročitati)
• Molimo cijenjene kandidate da se prijave putem maila [email protected], te navedu poziciju na koju se prijavljuju
• Molimo cijenjene kandidate da pošalju najnoviji životopis s navedenim mjestima rada te kratkim opisom odgovornosti pri svakoj poziciji
• Životopis treba imati maksimalno dvije (2) stranice te sadržavati podatke, mjesto i datum rođenja, mjesto institucija školovanja i prigodnu FOTOGRAFIJU novijeg datuma
• Kandidate izabrane za osobni razgovor u Agenciji kontaktirat ćemo telefonski
• Molimo kandidate da dobro pročitaju oglas te način prijave te budu objektivni kod prijave na ovu poziciju budući da kompetencije i obrazovanje koje smo naveli i očekujemo

Naton ljudski potencijali d.o.o. za zapošljavanje ima dozvolu Ministarstva rada i mirovinskog sustava za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem KLASA UP/I-102-02/14-03/09, URBROJ 524-04-02-01/2-14-6
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno