Financijski knjigovođa (m/ž)

Mjesto rada:
Bedekovčina
Rok prijave:
30.09.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tondach Hrvatska d.d. dio je Wienerberger grupe, najvećeg svjetskog proizvođača opeke te vodećeg europskog proizvođača pokrovnih sistema sa 230 proizvodnih pogona u 30 zemalja. Također drži vodeću poziciju u proizvodnji proizvoda za vanjsko opločenje u zemljama srednje i istočne Europe. Kvaliteta, stručnost, odgovorno gospodarenje, usmjerenost na čovjeka i njegovu harmoniju s prirodom temeljna su načela našeg poslovanja.

Kao podršku našem timu u Bedekovčini tražimo visokomotiviranu i odgovornu osobu na poziciji

Vaše odgovornosti:

• Knjiženje svih knjigovodstvenih događaja
• Salda konti kupaca i dobavljača
• Izrada izvještaja u djelokrugu svog posla.
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Vaš profil:
• Minimalno SSS
• Iskustvo na radu u računovodstvu minimalno 3 godine
• Dobro znanje rada na računalu (Excel/Word)
• Znanje engleskog ili njemačkog jezika
• Prednost: iskustvo rada u SAP-u

Ostali uvjeti:
• Samostalnost u radu
• Dobre organizacijske sposobnosti
• Sklonost timskom radu

Nudimo:
• Ugovor na određeno vrijeme
• Rad u dinamičnoj radnoj okolini

Vašu prijavu sa životopisom pošaljite do 30.09.2016. na adresu:

Tondach Hrvatska d.d.,
za Ljudske potencijale,
M. Gupca 2,
49221 Bedekovčina

ili putem e-maila na:
[email protected]
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Poznavanje rada na računalu:
dobro