Fasader (ETICS/Demit) / Maler (m/ž)

Mjesto rada:
Bavarska
Rok prijave:
22.04.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
HITNO tražimo djelatnike izvođače ETICS sustava (žbukane fasade na podlozi od polistirena (EPS i XPS) ili mineralne vune) i malere. Potrebna nadprosječna razina znanja i brzina izvođenja. Rad u Njemačkoj na duže vrijeme (opcija stalnog radnog odnosa u slučaju zadovoljanja kriterija poduzeća). Uvjeti rada su odlični (dobra plaća, kvalitetna radna oprema, osiguran smještaj i prijevoz). Ugodno radno okruženje.
Posebne pogodnosti:
Plaćen kvalitetan smještaj i prijevoz na gradilište i u Hrvatsku.
Mogućnost zapošljavanja na neodređeno vrijeme.
Mogućnost napredovanja u voditelja grupe.
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme
Županija:
Država:
Njemačka

Višegodišnje iskustvo na navedenim poslovima (traži se nadprosječna razina znanja).
Odgovoran pristup radu i visoka razina motivacije.
Dobar timski rad i želja za dokazivanjem.

Znanje njemačkog jezika je dobrodošlo.

Prijavite se na e-mail [email protected] ili putem Brze prijave.
Potrebno radno iskustvo:
tri godine