Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 04.12.2016. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Elektrozavarivač/elektrozavarivačica

- dana
Poslodavac:
3. MAJ BRODOGRADILIŠTE d. d.
Kategorija:
Instalacije, održavanje, popravak
Mjesto rada:
Rijeka
Rok prijave:
04.12.2016.
Mjesto rada:RIJEKA, PRIMORSKO-GORANSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:20
Razina obrazovanja:Završena osnovna škola
Uvjeti na radnom mjestu:Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:Nije važno
Vrsta zaposlenja:Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:Puno radno vrijeme
Smještaj:Nema smještaja
Poslodavac:3. MAJ BRODOGRADILIŠTE d. d.
Kontakt:osobni dolazak: LIBURNIJSKA 3, 51000 RIJEKA najava na telefon: 051 611960 pismena zamolba: LIBURNIJSKA 3, 51000 RIJEKA e-mailom: ljudski-resursi.ri@uljanik.hr
Ostale informacije:

Opis poslova:osposobljavanje kandidata prema pravilima struke, metoda prahom punjene žice - PPŽ. Obavezno uz molbu priložiti Uvjerenje o nekažnjavanju ne starije od 3 mjeseca. Osposobljavanje traje 2 mjeseca i za vrijeme trajanja polaznici primaju novčanu naknadu. Nakon završenog tečaja sa kandidatima se sklapa Ugovor o radu na određeno vrijeme. Cijena satnice 8eura. Oni kandidati koji su izabrani za daljnji postupak selekcije biti će kontaktirani unutar 20 dana po završetku Natječaja. Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:78857557

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare