Elektrotehničar u servisu (m/ž)

Mjesto rada:
Osijek
Rok prijave:
17.02.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Opis radnog mjesta: obavljanje dijagnostike i otklanjanje neispravnosti na mehanizaciji kupaca i/ili na mehanizaciji poslodavca.

Osnovni zadaci uključuju:
- Obavljanje dijagnostike i popravaka poljoprivredne mehanizacije uključujući AMS proizvode
- Izradu svih izvještaja i obavljanje administrativnih poslova potrebnih za za izvršenje radnih zadataka (Radni nalog – DTAC slučaj – Evidencija o radnom utrošenom vremenu)
- Održavanje čistoće servisne radionice, pomoć u organizaciji cjelokupne servisne radionice, alata i vozila
- Primjenu pravila zaštite na radu pri obavljanju radnih zadataka
- Sudjelovanje na certificiranim trening programima potrebnim za razvoj znanja i vještina
- Po potrebi obavljanje dijagnostike i popravaka na terenu
- Obavljanje podešavanja prije isporuke na novoj i rabljenoj mehanizaciji
- Po potrebi pružanje podrške servisnom specijalisti
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Od kandidata očekujemo:
- Minimalno godinu dana iskustva u obavljanju servisnih popravaka – prednost kandidatima s iskustvom s popravcima poljoprivredne mehanizacije
- Sposobnost obavljanja popravaka i zahtjevanih održavanja koristeći specijalni alat i opremu poštujući procedure iz tehničkih priručnika
- Napredno znanje mehaničkih, električnih i hidrauličnih sistema, korištenih u poljoprivrednoj mehanizaciji
- Sposobnost korištenja standardnih kompjuterskih aplikacija i internet funkcija
- Sposobnost rukovanja vozilima i opremom u svrhu dijagnostike
- Razvijene komunikacijske vještine
- Poznavanje proizvoda koje prodaje poslodavac, i proizvoda konkurencije
- Sposobnost rada u timskom okruženju
- Poželjna dozvola za upravljanje viličarom
- Spremnost na prekovremeni rad i rad vikendom u sezoni
- SSS – autoelektričar / elektrotehničar
- Poznavanje engleskog jezika

Nudimo:
- Rad u renomiranoj internacionalnoj kompaniji
- Radni odnos na neodređeno uz probni rok
- Dinamično i kreativno radno mjesto
- Rad u timu izuzetnih stručnjaka
- Priliku za osobni razvoj i profesionalni napredak
- Stimulativno radno okruženje

Prijave slati na: [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina