Elektromonter (m/ž)

Mjesto rada:
Obersontheim, Njemačka
Rok prijave:
15.12.2017.

Tražite posao, sigurnost i budućnost u Njemačkoj? Kod nas ste uvijek dobrodošli!

Za našeg dugogodišnjeg poslovnog partnera, renomiranu svjetski poznatu kompaniju u proizvodnji visokotlačnih uređaja za čišćenje, tražimo više izvršitelja na radnom mjestu elektromonter. Nudimo vam zanimljiv posao u perspektivnoj kompaniji sa izvrsnim mogućnostima integracije. Podržite uspješan tim na lokaciji Obersontheim svojim znanjem i iskustvom. Vaše životopise očekujemo na njemačkom jeziku putem maila: [email protected]

Dozvolite nam da Vas preporučimo ovom perspektivnom poslodavcu na dugoročno orijentiranom radnom mjestu:

Elektromonter/ka (m/ž) - 15 izvršitelja

Opis radnog mjesta:
značajan dio vaših zadataka odnosi se na provjeru i kontrolu ispravnosti sklopova aparata za čisćenje različtih veličina - na temelju izvršene dijagnostike, vršite zamjenu i ugradnju ispravnih dijelova - nakon zamjene dijelova vršite provjeru aparata na ispravnost - nakon izvršenog popravka dokumentirate proces u računalnom sustavu - nakon strukturirane faze uhodavanja, očekuje se samostalnost u izvršavanju zadataka

Vaš profil:

  • srednja stručna sprema
  • potrebne godine iskustva: jedna godina
  • znanje njemačkog jezika
  • rad na računalu
  • spremnost na trosmjenski radni model
  • imate afiniteta i iskustva u proizvodnji i/ili kontroli kvalitete elektro-aparata i/ili metalskoj struci - absolvent ste elektrotehnike i želite steći potrebno radno iskustvo - elektrotehničke struke ste smjer kučanski aparati ili metalske struke smjer obrada metala
  • iskustvo u proizvodnji elektro -ili metalske struke prednost
  • imate volju raditi prekovremeno i dodatno zaraditi
  • odgovorno, vjerodostojno i motivirano prihvaćate i izvršavate radne zadatke.

Pogodnosti koje naš klijent nudi:

  • stjecanje radnog iskustva u proizvodnji u jednoj od najvećih svjetskih kompanija koja cijeni profesionalne i osobne potrebe svakog pojedinog radnika
  • očekuje vas stručno vodjenje, uhodavanje i planirani razvoj
  • očekuje vas isto tako adekvatna plaća, te naknada za godišnji odmor i nagrada za Božić
  • poseban dodatak za mirovinsko osiguranje
  • mogućnost daljnjeg usavršavanja i napredovanja u tvrtci za koju radite
  • sigurnost radnog mjesta
  • individualan pristup svakom pojedinom radniku
  • osiguranje pronalaska smještaja te ostale aktivnosti oko integracije u privatnom i poslovnom smislu

Za ovo radno mjesto možete se prijaviti putem eMaila: [email protected] na njemačkom jeziku do 15. prosinca 2017. Razgovori za ovo radno mjesto održavaju se za početak telefonski ili putem skype.

Ukoliko želite usavršiti ili provjeriti znanje njemačkog jezika, slobodni ste obratiti se našem partneru u Hrvatskoj: Projectus grupa d.o.o., društvo ovlašteno za izobrazbu, prevodilaštvo i poslovne usluge. .

"Prijaviti se mogu osobe, koje posjeduju važeću dozvolu boravišta i radnu dozvolu u SR Njemačkoj, ili posjeduju važeće osobne dokumente jedne od članica Europske Unije."

Osobno se uvjerite u jedno drugačije i pozitivno iskustvo u traženju posla.

BERA GmbH • Bahnhofstraße 22 • Schwäbisch Hall 74523
Tel.: +49 791 943066 40 • [email protected]www.bera.eu