Elektromonter (m/ž)

Mjesto rada:
Njemačka
Rok prijave:
26.07.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Kao jedan od najvećih poslodavaca u regiji, BERA GmbH vam nudi sigurno radno mjesto sa dugoročnom perspektivom. Uz Ugovor o radu na neodređeno vrijeme, osobnu podršku na licu mjesta i naknade plaće prema BAP tarifnom Ugovoru, nudimo vam i puno drugih atraktivnih i važnih poslovnih usluga.
Za našeg dugogodišnjeg poslovnog partnera, renomiranu svjetski poznatu kompaniju u proizvodnji kućanskih aparata, tražimo vise izvršitelja na radnom mjestu elektromonter/ka u proizvodnji. Nudimo vam dugoročan posao u perspektivnoj kompaniji sa izvrsnim mogućnostima integracije. Pridružite se uspješnom timu na lokaciji Baden-Württemberg, izgradite svoje znanje i iskustvo. Vaše Životopise očekujemo na njemačkom jeziku, putem maila: [email protected] ili Brzom prijavom.

Elektromonter/ica (m/ž)
* Svi razgovori i informacije o zapošljavanju odvijaju se na njemačkom jeziku.

značajan dio vaših zadataka odnosi se na rad na proizvodnoj liniji kućanskih aparata (bijela tehnika) - nakon strukturirane faze uhodavanja, očekuje se samostalnost u izvršavanju zadataka.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:
Njemačka

Znanja i kvalifikacije:
Vaš profil:
• imate afiniteta i iskustva u proizvodnji i/ili kontroli kvalitete elektro-aparata i/ili metalskoj struci
• apsolvent ste elektrotehnike i želite steći potrebno radno iskustvo
• elektrotehničke struke ste smjer kućanski aparati ili metalske struke smjer obrada metala
• iskustvo u proizvodnji elektro-ili metalske struke prednost
• imate volju raditi prekovremeno i dodatno zaraditi
• odgovorno, vjerodostojno i motivirano prihvaćate i izvršavate radne zadatke.

Dodatne pogodnosti:
• stjecanje radnog iskustva u proizvodnji u jednoj od najvećih svjetskih kompanija koja cijeni profesionalne i osobne potrebe svakog pojedinog radnika
• očekuje vas stručno vođenje, uhodavanje i planirani razvoj
• adekvatna plaća, te naknada za godišnji odmor i nagrada za Božić
• poseban dodatak za mirovinsko osiguranje
• mogućnost daljnjeg usavršavanja i napredovanja u tvrtci za koju radite
• sigurnost radnog mjesta
• individualan pristup svakom pojedinom radniku
• osiguranje pronalaska smještaja te ostale aktivnosti oko integracije u privatnom i poslovnom smislu.

Prijaviti se mogu osobe, koje posjeduju važeću dozvolu boravišta i radnu dozvolu u SR Njemačkoj, te posjeduju važeće osobne dokumente članica Europske Unije.