Elektromonter (m/ž)

Mjesto rada:
Slovenija
Rok prijave:
05.08.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
U tvrdki Lunta inženiring d.o.o., več od 2005. godine brinemo za instalacije električkih čvora i sustava. Poduzeče smo sa bonitetnim rangom 10, isto tako smo u godini 2012 primili i certifikat izuzetno pouzdane tvrdke. Radimo u članicama EU. Naš je slogan »Ne možemo biti največi, ali možemo biti najbolji«.
Do suradnika gajimo pošten in otvoren odnos. Jednako očekujemo i od njih.

Prezentaciju tvrdke možete videti OVDJE

Trenutno tražimo više suradnika za radno mjesto

ELEKTROMONTER (M/Ž)

Opis rada i zadaci:

• Elektromontažna djela u klasičkih i industrijskih instalacijama (polaganje kabelskih putova, polaganje kablova, spajanje električkih ormara, finomontaža,…).
• Elektromontažna djela u avtomobilski industriji – tehnika prijenosa, robotika, skladišta za pothranu podataka (polaganje kabelskih puteva, polaganje kablov, spajanje električkih ormara, finomontaža,…).
Nudimo:
• Pokusni rad za mjesec dana sa mogučnostjo produženja ugovora na neodređeno vrijeme.
• Tvrdka plati boravak u hotelu sa doručkom ili apartmaje, gdje je mogučnost kuhanja, naravno i organizirovan prijevoz od mjesta poslovanja do mjesta rada.
• Osobni dohodak po dogovoru (zavisi od visine kandidatovog predznanja).
• Radi se u zemljama EU.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:
Slovenija

Znanja i kvalifikacije:
Očekujemo:
Osobne karakteristike, koje cjenimo in nagrađujemo: organiziranost, pripadnost, motivacija, komunikativnost, želja za učenjem, sposobnost timskog rada, djelatnost.
• Traženo je stručno tehničko obrazovanje za elektrikara elektronika, alternativno (elektrikar, elektrikar energetik, elektrotehničar). Omogučena i nastava na radno mjesto.
• Tražena iskustva sa radom na terenu.
• Dobro razumjevanje in govor njemačkog i osnovno engleskog jezika.
• Traženo poznavanje čitanja in razumjevanja elektro planova u avtomobilskoj industriji (npr. Eplan,...).
• Ispit B kategorije.
• Registriran stalni boravak i radna dozvola za rad u Sloveniji i u članicama EU

Molimo prijavite se donjom Brzom prijavom ili na e-mail: [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B