Električar (m/ž)

Mjesto rada:
Njemačka
Rok prijave:
20.08.2019.

Depping Verwaltungs GmbH & Co.KG s dugogodišnjim iskustvom u zapošljavanju u petrokemijskoj, građevinskoj, automobilskoj metaloprerađivačkoj industriji.

[Mjesto posla/rada: Njemačka]

Nakon nekoliko uspješnih krugova zapošljavanja, naš Regionalni ured u Zagrebu (za područje regije - Hrvatska, BiH, Srbija, Slovenija) nastavlja s traženjem novih kadrova za rad u Njemačkoj.

Opis posla:

  • instalacije, održavanje i popravci proizvodnih postrojenja i uređaja
  • elektrotehnički poslovi pri remontu i reinstaliranju mašina i strojeva
  • montaža/demontaža i instalacije elektrotehničkih komponenti
  • provjera funkcionalnosti - nadzor i kontrola
  • lokacija rada: Njemačka, točan grad ovisi o raspoloživosti pozicije na našim projektima

Nudimo:

  • ugovor o radu na neodređeno - njemačka prijava
  • bruto satnica 15 €
  • dodatna neoporeziva neto naknada po svakom radnom danu 20 €
  • osiguran i plaćen smještaj
  • mogućnost plaćenog individualnog tečaja njemačkog jezika
  • naknada troškova puta u visini Flixbus karte Zagreb-Hannover

Uvjeti:

  • srednja ili viša stručna sprema ili druga odgovarajuća sprema/edukacija
  • vozačka dozvola - kategorija B
  • njemački jezik: osnovno - razina A1
  • engleski jezik: poželjno barem osnovno znanje
  • EU državljanstvo

Ako ispunjavate gore navedene uvjete i rado biste se pridružili našem timu, pošaljite nam svoj životopis na engleskom ili njemačkom jeziku putem linka za prijavu, a za sve dodatne informacije možete nam se obratiti telefonski.

Depping Verwaltungs GmbH & Co.KG
• Adresa: Rintelner Straße 4, 31737 Rinteln
Regionalni ured Zagreb
• Adresa: Kalinovica 6
• Telefon: +385 91 5133 802
• Mail: [email protected]