Električar (m/ž)

Mjesto rada:
okolica Nürnberga, Njemačka
Rok prijave:
11.05.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Na radnom mjestu Električar nudi Vam se:
- prijava i ugovor na neodređeno kod njemačkog poslodavca
- plaćeno zdravstveno i mirovinsko
- Brutto plaća: 10,65 €/sat (IGZ tarifni ugovor)
- isplata dnevnice u iznosu od 24€ za svaki radni dan od ponediljka do petka - plaćeni svi ostali dodatci (Lohnnebenkosten)
- organiziran smještaj
- mogućnost predujma
- puno i uredno radno vrijeme (min. 35 sati tjedno)
- ovjerena garancija o uvjetima i isplati prije početka rada

Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:
Njemačka

Molimo da nam se jave samo kandidatkinje i kandidati koji ispunjavaju sljedeće potrebne uvjete:
– EU papiri
– Poznavanje Njemačkog jezika minimalno osnovna razina
– Profesionalni odnos prema poslu
– Obavezno iskustvo u sličnim poslovima
– završenu školu usmjerenja za elektricara

Prijave sa životopisom možete poslati na [email protected] ili Brzom prijavom.

Za sve ostale informacije(na jezicima sa Balkana, njemačkom ili engleskom) kontaktirajte g. Donlic, ponedjeljak do petak, 09:00 - 17:00 sati na +49 151 7544 7467.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
njemački