Električar (m/ž)

Mjesto rada:
Njemačka
Rok prijave:
30.09.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Radno mjesto:

Samostalni električar u Njemačkoj (m/ž)

Zbog povećanog opseg posla kod poslovnih partnera u Njemačkoj, zapošljavamo električara za dugo vrijeme sa iskustvom.

Mjesto rada u Njemačkoj.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Kandidatu nudimo:
• Prijevoz na posao
• Smještaj
• Uredni radni uvjeti
• Stalna i dobra plaća
• Zapošljavamo na neodređeno; novootvoreni poslovi; Puno radno vrijeme

Uvjeti posloprimca:
• Preporučeno znanje njemačkog jezika, nije obvezan
• Radno iskustvo 3 godine
• Srednja škola elektro struke
• Potrebno iskustvo na poslovima elektroinstalacija
• Iskustvo u postavljanju uzemljenja, kanalica, bužira i kablova
• Čitanje el. shema
• Iskustvo u izradi el. ormara

Pošaljite svoju elektronsku prijavu - CV na: [email protected] ili Brzom prijavom do 30.09.2016.
Potrebno radno iskustvo:
tri godine