Električar (m/ž)

Mjesto rada:
Berlin, Njemačka
Rok prijave:
31.08.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Za našeg Klijenta, tražimo više kandidata za poziciju:

- Berlin, Njemačka

Opis posla:
• Ožičenje i završno pakiranje elektro ormara
• Prefabrikacija i montaža dijelova i sklopova
• Rad na shemama i tehničkim crtežima
• Instaliranje električnih i mehaničkih sklopova
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:
Njemačka

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• ZNANJE NJEMAČKOG JEZIKA NIJE UVJET
• Iskustvo na sličnim poslovima
• Spremnost na rad u 2 smjene
• Iskustvo rada sa električnim vodovima
• Sposobnost samostalnog rada i rada u timu

Što nudimo:
• Ugovor na neodređeno vrijeme
• Izuzetno stimulativna primanja (do 15,50 Eura bruto po satu)
• BESPLATAN OSIGURAN SMJEŠTAJ

Ako mislite da ste prava osoba za ovu poziciju prijavite se putem donjeg linka za prijavu do 31.8.2015.

MANPOWER SAVJETOVANJE d.o.o. za posredovanje pri zapošljavanju, Iblerov trg 9/III, 10 000 Zagreb; tel: 01/5565700; fax: 01/5565701, ima dozvolu Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva za obavljanje djelatnosti posredovanja, KLASA: UP/I-102-02/09-04/26 UBROJ: 526-08-02-03/2-09-8.
Strani jezik:
njemački