Električar (m/ž)

Mjesto rada:
Njemačka - okolica Hamburga
Rok prijave:
30.10.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
DEKRA je tvrtka specijalizirana za pružanje usluga posredovanja pri zapošljavanju i privremenog zapošljavanja. Osnovana je od strane društva DEKRA Arbeit GmbH iz Stuttgarta, a kao dio internacionalne korporacije DEKRA SE koja broji 35.000 djelatnika i ima urede u više od 50 država svijeta.

Za potrebe klijenta DEKRA Arbeit Grupe i naše mreže od 100 ureda diljem Njemačke, tražimo motivirane i odgovorne osobe za rad na poziciji:

Mjesto rada: Njemačka - okolica Hamburga

ODGOVORNOSTI:
• Održavanje putničkih vagona
• Popravak električne rasvjete
• Provjera ispravnosti električnog sustava
• Popravak snopova kablova
• Zamjena priključnih ormarića i kutija
• Zamjena i popravak glavnih vodova
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme
Županija:
Država:

Znanja i kvalifikacije:
UVJETI:
• SSS električar
• Iskustvo u radu
• Poznavanje njemačkog jezika

NUDIMO:
• Plaćen smještaj (trošak smještaja snosi DEKRA Arbeit grupa)
• Puno radno vrijeme (rad u smjenama)
• Rad u ugodnom i profesionalnom radnom okruženju
• Trajanje projekta: do kraja 2016. godine

Molimo Vas da svoj životopis pošaljete na hrvatskom i njemačkom jeziku.
Prijavite do 30.10. putem Brze prijave.

DEKRA za privremeno zapošljavanje d.o.o.
Horvatova 82/6, 10 000 Zagreb

www.dekra-zapo.hr

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani, ostale prijave pohranjujemo u DEKRA bazu kandidata.
Zahvaljujemo na razumijevanju.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
njemački