Električar / Elektrotehničar (m/ž)

Mjesto rada:
Ulm (Baden-Württemberg), Njemačka
Rok prijave:
01.03.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Za našeg Klijenta, tražimo više kandidata za poziciju:

- Ulm (Baden-Württemberg), Njemačka

Opis posla:
• Održavanje električnih uređaja i instalacija
• Montiranje i demontaža
• Dijagnosticiranje i otklanjanje kvarova.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:
Njemačka

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• Osnovno znanje njemačkog jezika (minimalno A2 razina)
• Iskustvo u održavanju električnih uređaja i instalacija u automobilu
• Spremnost na rad u 2 smjene
• Sposobnost samostalnog rada i rada u timu

Što nudimo:
• Izuzetno stimulativna primanja (bruto satnica do 18 €)
• Rad u međunarodnom okruženju
• Izrazito ugodna radna atmosfera
• Mogućnost napredovanja

Ako mislite da ste prava osoba za ovu poziciju prijavite se putem linka za prijavu do 1.3.2016.

MANPOWER SAVJETOVANJE d.o.o. za posredovanje pri zapošljavanju, Iblerov trg 9/III, 10 000 Zagreb; tel: 01/5565703; fax: 01/5565701, ima dozvolu Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva za obavljanje djelatnosti posredovanja, KLASA: UP/I-102-02/09-04/26 UBROJ: 526-08-02-03/2-09-8.
Strani jezik:
njemački