Economic Analyst (m/f)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
14.04.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Međunarodna tvrtka za analizu gospodarstva i istraživanje tržišta traži suradnike na ekonomskom i analitičkom odjelu.

Opis posla:
• Priprema političkih, makrogospodarskih i financijskih analiza na engleskom i/ili hrvatskom jeziku.
• Poznavanje aktuelnih trendova u politici i gospodarstvu Hrvatske.
• Pisanje dnevnih, tjednih ili tromjesečnih izvještaja i analiza za ciljanu publiku.
• Održavanje kontakata sa stručnom medijom.
• Redovito pružanje podatkovnih usluga povezanih s područjem djelovanja.
• Pripremanje studija izvodljivosti i benchmark analiza za inozemne ulagače.
• Potpora lobi aktivnosti u krugu donosača odluke.
• Potpora za pripremanje PR i marketing strategije.
Posebne pogodnosti:
Ponuda
• Samostalno obavljanje posla.
• Raznolik posao.
• Radni odnos na određeno vrijeme, fleksibilno radno vrijeme.
• Kompetitivna primanja.
• Lokacija posla: Zagreb (Hrvatska), redovita poslovna putovanja po Hrvatskoj.
Vrsta posla:
honorarni posao / freelance
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti
• Odgovarajuća visoka stručna sprema (ekonomija, financije).
• Poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu.
• Poznavanje aktualnih politički, gospodarskih i financijskih činjenica.
• Stručnost u pripremanju državnih natječaja i natječaja za fondove EU.
• Objektivan, tržišno orijentiran način razmišljanja.
• Razvijene komunikacijske vještine i vještine rješavanja problema.
• Samostalnost i proaktivni stav, analitički i inovativni način razmišljanja.
• Razvijene vještine brzog učenja.
• Povjerljivost, preciznost.
• Odgovornost, lojalnost, surađivanje.
• Dobro poznavanje rada na računalu (MS Office paket)

Kontakt e-mail: [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Nesvršen fakultet/viša škola
Poznavanje rada na računalu:
osnovno
Potrebno radno iskustvo:
pet godina