Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 18.10.2010. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Domar-ložač (m/ž)

- dan
Poslodavac:
OSNOVNA ŠKOLA 'GRIGOR VITEZ'
Kategorija:
Graditeljstvo i geodezija
Mjesto rada:
Sveti Ivan Žabno
Rok prijave:
18.10.2010.
Opis posla:DOMAR-LOŽAČ (M/Ž)
Mjesto rada:SVETI IVAN ŽABNO
Broj traženih radnika:1
Razina obrazovanja:Srednja škola 4 godine
Uvjeti na radnom mjestu:Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:Nije bitno
Smještaj:Nema smještaja
Vozački ispit:Kategorija B
Poslodavac:OSNOVNA ŠKOLA 'GRIGOR VITEZ'
Kontakt:osobni dolazak: TRG KARLA LUKAŠA 7, 48 214 SVETI IVAN ŽABNOpismena zamolba: TRG KARLA LUKAŠA 7, 48 214 SVETI IVAN ŽABNO
Ostale informacije:

Opći i posebni uvjeti: prema Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN 87/08, 86/09, 92/10 i 105/10). Uz prijavu na natječaj kandidati su dužni priložiti slijedeće isprave u orginalu ili ovjerenoj preslici: - životopis - dokaz o stupnju i vrsti stručne spreme - domovnicu - potvrdu o nekažnjavanju Rok za prijavu je osam dana od objave natječaja. Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola. Prijave slati na adresu : Osnovna škola ''Grigor Vitez'' Sveti Ivan Žabno, Trg Karla Lukaša 7, 48 214 Sveti Ivan Žabno. O rezultatima natječaja kandidati će biti izviješteni u zakonskom roku. Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:48803284

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr nekretnine.net edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare