Domaćica lokacije (m/ž)

Mjesto rada:
Gajac Pag - Stinica
Rok prijave:
13.02.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
TRAŽI SE BRAČNI PAR (VJENČANI ILI NEVJENČANI)

domaćica lokacije – Gajac Pag – Stinica
na neodređeno s probnim rokom 6 mjeseci.

Tvrtka RONA trade d.o.o. djeluje od 1991. godine i jedna smo od vodećih hrvatskih tvrtki na području cjelovitog upravljanja turističkim apartmanima na području sjevernog Jadrana.

Opis poslova:
Domaćica lokacije – Gajac Pag - Stinica
- priprema objekta za prihvat gostiju tijekom cijele godine
- izvršavanje prijave/odjave i naplate boravišne pristojbe
- čišćenje, zračenje, nadzor, tekuće održavanje i sl. objekta i okoliša (u samostalnoj izvedbi i pomoću kooperanata)
- nadzor nad radom recepcijskog kadra i/ili samostalno vođenje recepcije u sezoni.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Od vas očekujemo:
Domaćica lokacije – Gajac (otok Pag) - Stinica
- najmanje SSS te 3-5 godina iskustva rada u ugostiteljstvu ili društvenim djelatnostima.

Za oba radna mjesta:
- poznavanje rada na Microsoft office paketima (excel, word, e-mail, i dr.)
- odgovoran pristup radu i obavljanju radnih zadataka,
- usmjerenost na stranke, izrazito srdačan i ljubazan pristup u radu sa strankama,
- samoinicijativnost i usmjerenost na kontinuirano poboljšanje,
- učinkovita komunikacija s osobama iz tima,
- odlična organizacija rada i osobnog vremena,
- pasivno znanje slovenskog jezika, engleskog jezika.

Nudimo vam;
- osiguran smještaj, mobitel, računalo,
- stimulativan osobni dohodak,
- stabilno i sigurno radno mjesto,
- odlično radno okruženje i međuljudske odnose

Upravitelj lokacije Gajac Pag – Stinica: uključen i automobil.

Ako ste ambiciozni, puni radnog elana i želite posao u odličnom radnom okruženju, pridružite se našem mladom i uspješnom timu ljudi.

Kratak životopis slati isključivo u elektronskom obliku na e-mail adresu [email protected]

Vaše prijave primamo do 13. veljače 2015.

Više informacija o našoj tvrtki možete naći na www.rona.hr
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
tri godine