Doktor specijalist (m/ž)

Mjesto rada:
Francuska
Rok prijave:
08.02.2018.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Naton ljudski potencijali d.o.o. traži

DOKTORA SPECIJALISTA, više izvršitelja, m/f
Država rada: FRANCUSKA

Naton ljudski potencijali d.o.o. u suradnji s partnerskom francuskom agencijom traži DOKTORE SPECIJALISTE (OFTALMOLOGIJA, PEDIJATRIJA, GINEKOLOGIJA, PSIHIJATRIJA, ANESTEZIOLOGIJA)

Mogućnost rada postoji u većem broju gradova u Francuskoj kao npr. Auxerre, Chalons en Champagne, Charleville Mézières, Roubaix, Verdun, Belfort, Saint Gaudens, Foix ( gradovi od cca.50000 stanovnika) te se rad odvija u državnim i privatnim bolnicama, klinikama i poliklinikama.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:
Francuska

Znanja i kvalifikacije:
OČEKIVANJA OD KANDIDATA:
- za doktore specijaliste završena specijalizacija (oftalmologija, pedijatrija, ginekologija, psihijatrija, anesteziologija)
- FRANCUSKI JEZIK aktivno znanje za komunikaciju s pacijentima i medicinskim timom
- profesionalnost, odgovornost, spremnost na relokaciju u inozemstvo
- EU državljanstvo
- važeća cjepiva
- potvrda o nekažnjavanju, preslike diploma i dozvole za rad, potvrde o znanju francuskog jezika

UVJETI RADA:
• Stalan posao/prijava
• Mogućnost financiranja smještaja prvih šest (6) mjeseci
• Plaća definirana ovisno o mjestu rada i iskustvu te poziciji ( cca. 4000 - 6000 Eura neto mjesečno + cca. 1500 Eura mjesečno dežurstvo)
• Mogućnost napredovanja

Molimo poslati životopis na engleskom jeziku ili francuskom jeziku.
Molimo kandidate ukoliko se ne služe francuskim jezikom da uzmu u obzir da ih nismo u mogućnosti prihvatiti u ovom procesu.

Životopise ili pitanja molimo poslati na [email protected]
Strani jezik:
francuski