Doktor/ica specijalist anestezije (m/ž)

Mjesto rada:
Njemačka
Rok prijave:
01.12.2016.
Plaća:
od 1 991 € do 2 654 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
NOVO!

Traži se doktor/ica specijalist anestezije za Njemačku

Traže se doktori specijalisti anestezije

Kandidat/kinja treba da ispunjava sledeće uvjete :

· Diploma Medicinskog fakulteta i Specijalizacija,

· Radno iskustvo,

· Znanje njemačkog jezika : Min. Certifikat Nivo C1

Poznavanje rada na računalu

Uvjeti:

probni rad 6 mjeseci, zatim ugovor na neodređeno radno vrijeme

Nudi se:

-smejštaj

-daljne usavršavanje,

- obdanište za djecu u sklopu ustanove.

Početak rada 02/2017

Potrebno poslat životopis u Europass formatu na materinom i Njemačkom jeziku
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:
Njemačka

Znanja i kvalifikacije:
dr. Medicine spec. Anestezijolog
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
njemački
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina