Doktor/ica medicine Dermato - venerolog

Mjesto rada:
Njemačka
Rok prijave:
30.09.2017.

Tražite posao, sigurnost i budućnost u Njemačkoj? Kod nas ste uvijek dobrodošli!

Surađujemo isključivo sa državnim institucijama i ustanovama. U ovom trenutku tražimo za Kliničku Bolnicu u Erlangen-u pokrajina Bavarska, više ambicioznih doktora/ica za različite odjele kliničkog centra. Odgovornost, motiviranost i stručno znanje te posebna briga prema pacijentima odlike su koje opisuju Vašu osobnost.

Dozvolite nam da Vas preporučimo ovom perspektivnom poslodavcu na dugoročno orijentiranom radnom mjestu:

Doktor/ica medicine Dermato-venerolog

Opis radnog mjesta:

  • specijalistička liječnička obrada
  • odgovornost prema radnom mjestu i pacijentima
  • smjenski rad

Obavezni uvjeti:

  • doktor medicine, specijalist dermatovenerologije
  • znanje rada na računalu
  • važeće odobrenje za samostalni rad
  • njemački jezik u govoru i pismu (min. C1/2)

Pogodnosti koje nudimo:

  • ugovor o radu prema njemačkom Zakonu o Radu (TvÖD Kolektivni Ugovor) na neodređeno vrijeme
  • za odjelnog liječnika osiguran je smještaj
  • atraktivna plaća uz dodatne bonuse i nagrade
  • mogućnost usavršavanja u Njemačkoj i inozemstvu
  • mogućnost daljnjeg razvoja u struci
  • sveobuhvatna podrška oko postupka nostrifikacije Vaše diplome

Vaš Životopis možete nam dostaviti putem e-maila: [email protected], na njemačkom jeziku do 30. rujna 2017. Razgovori za ovo radno mjesto održavaju se za početak telefonski ili putem skypea. Testiranje znanja njemačkog jezika provodit ce se u Školi stranih jezika Projectusgrupa d.o.o..

Ukoliko želite usavršiti ili provjeriti znanje njemačkog jezika, slobodni ste obratiti se našem partneru u Hrvatskoj: Projectus grupa za d.o.o., društvo ovlašteno za izobrazbu, prevodilaštvo i poslovne usluge. .

"Prijaviti se mogu osobe, koje posjeduju važeću dozvolu boravišta i radnu dozvolu u SR Njemačkoj, ili posjeduju važeće osobne dokumente jedne od članica Europske Unije."

Osobno se uvjerite u jedno drugačije i pozitivno iskustvo u traženju posla.

BERA GmbH • Bahnhofstraße 22 • Schwäbisch Hall 74523
Tel.: +49 791 943066 40 • [email protected]www.bera.eu