Djelatnik za razvoj i izvršavanje definiranih medijskih planova i projekata i sudjelovanje u kreiranju komunikacijskih strategija (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
03.10.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
OMD MEDIA d.o.o. internacionalna je tvrtka specijalizirana za medijske usluge.
U Hrvatskoj, kao članica OmnicomMedia grupe posluje od 2007. Šireći i unapređujući svoje poslovanje, ima potrebu za nadopunjavanjem OMD tima.

Ukoliko ste željni razvoja i posjedujete navedene vještine, nudimo Vam mogućnost priključenja na poziciji s poslovima:
DJELATNIK ZA RAZVOJ I IZVRŠAVANJE DEFINIRANIH MEDIJSKIH PLANOVA I PROJEKATA I SUDJELOVANJE U KREIRANJU KOMUNIKACIJSKIH STRATEGIJA (M/Ž)

VAŠE ODGOVORNOSTI:
- radom i pristupom osigurati zadovoljstvo klijenata pruženim proizvodima i uslugama
- održavanje i razvoj odnosa s klijentima i medijima
- izrada planova za povjerene klijente te sudjelovanje u izradi komunikacijskih strategija
- savjesno i precizno realiziranje povjerenih zadataka

Posebne pogodnosti:
NUDIMO VAM:
- rad u uspješnom timu i modernom sustavu
- izazovne radne zadatke
- poticajnu radnu sredinu
- mogućnost napredovanja, edukacija i putovanja
- stimulativna primanja temeljem rezultata rada
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
IDEALAN KANDIDAT POSJEDUJE:
- motiviranost za rad u medijskoj agenciji
- 1-3 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
- zalaganje za realizaciju ciljeva i motiviranost za daljnje učenje i razvoj
- želju i znatiželju za usvajanjem novih znanja
- izvrsno poznavanje MS Office paketa (poseban naglasak na xls. i ppt.)
- izvrsno poznavanje medija te razumijevanje logike izračuna medijskih pojmova
- osnovno poznavanje statističke metodologije; ciljne skupine i njezinih potreba
- izvrsno poznavanje alata za izradu analiza i pretraživanje podataka (Arianna, MEDIApuls)
- razvijene komunikacijske i prezentacijske vještine
spremnost na suradnju i timski rad
- preciznost i savjesnost u obavljanju povjerenih zadataka
- VSS

Pridružite se našem timu!
OMD
- za natječaj -
Šoštarićeva 10, 10000 Zagreb
ili
putem linka za Brzu prijavu.

Vašu ponudu i životopis očekujemo do 3. listopada 2014.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina