Djelatnik za dizajniranje i finalnu obradu slastica (m/ž)

Mjesto rada:
Stipanovićeva 31, Zagreb
Rok prijave:
30.04.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Ako ste maštovita i kreativna osoba, te tražite dinamično, motivirajuće i visoko profesionalno radno okruženje, pozivamo Vas da postanete dio našeg tima. U ovom je trenutku otvorena pozicija za slastičara/dizajnera za dizajniranje, ukrašavanje i finalnu obradu slastica.

Od djelatnika očekujemo:

- Organiziranje posla u skladu sa dnevnim planom i rasporedom
- Nadgledanje radnih procesa i koordinacija sa ostalim djelatnicima
- Ažurna i svakodnevno vođena evidencija popisa potrebnih manirnica
- Detaljno poznavanje rada s alatima za ukrašavanje slastica, te namirnicama
koje se koriste u tu svrhu
- Praćenje svjetskih trendova i novosti iz slastičarstva
- Plasman novih proizvoda uz samoinstrukcije kroz internet tutoriale
- Ponašanje prema namirnicama kako nalažu pravila struke
- Smisao za vizualnu prezentaciju, te uređenje prodajno/prezentacijskih škrinja, štandova i sl.
- organiziranost, urednost i proaktivnost
- sklonost timskom radu i radu sa ljudima
- visoka motiviranost za posao uz potrebu stalnog usavršavanja i težnje ka novim izazovima

Mjesto rada: Stipanovićeva 31, Zagreb
Posebne pogodnosti:
Nudimo dobra primanja te stimulativno radno okruženje uz mogućnost napredovanja.
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme, stručno osposobljavanje, praksa
Županija:

- SSS/VŠS/VSS, studenti dizajna, umjetnosti i srodnih fakulteta
- Poželjno radno iskustvo, ali nije uvjet
- Znanje rada u MS Office paketu
- Aktivno služenje internetom i društvenim mrežama (molimo da nam kandidati koji ne vladaju navedenim ne šalju prijave)

Kako bi Vašu molbu uzeli u razmatranje molimo da nam pošaljete svoj CV i zamolbu u kojoj ćete jasno navesti kojim vještinama raspolažete, te koliko ste voljni učiti i usavršavati se u tom smjeru. Ukoliko Vas ocijenimo kao mogućeg kandidata biti ćete pozvani na testiranje koje će se održati prema rasporedu u popodnevnim satima na adresi našeg proizvodnog pogona u Zagrebu.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Poznavanje rada na računalu:
dobro