Djelatnik u službi za korisnike sa znanjem njemačkog jezika (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
28.03.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Manpower za Klijenta, traži kandidate za poziciju:

- Zagreb -

Glavna zaduženja i odgovornosti:

- Komunikacija sa strankama isključivo na njemačkom jeziku
- Predstavljanje usluga i proizvoda putem telefona
- Ažuriranje baze kontakata.
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- Izvrsno znanje njemačkog jezika u govoru i pismu
- Izvrsne vještine slušanja i izlaganja
- Znanje MS Office paketa.

Koje su pogodnosti za Vas?
- Rad u ugodnom i stimulativnom okruženju
- Mjesečna primanja od 5.000,00 kn neto + stimulativni bonusi
- Ugovor na određeno vrijeme uz mogućnost produženja na duži period sukladno kvaliteti rada
- Mogućnost napredovanja uz dodatnu stimulaciju.

Ako mislite da ste prava osoba za ovu poziciju prijavite se putem Brze prijave.

Hvala! Samo odabrani kandidati biti će kontaktirani.
Strani jezik:
njemački