Djelatnik u službi za korisnike sa znanjem njemačkog jezika (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
01.09.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Za Klijenta, vodeću tvrtku u svojoj industriji, tražimo kandidate za poziciju:

Djelatnik u službi za korisnike sa znanjem
njemačkog jezika (m/ž)

- Zagreb-

Glavna Zaduženja i Odgovornosti:
• Komunikacija sa strankama isključivo na njemačkom jeziku
• Predstavljanje usluga i proizvoda putem telefona
• Ažuriranje baze kontakata
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti
• Izvrsno znanje njemačkog jezika u govoru i pismu
• Izvrsne vještine slušanja i izlaganja
• Znanje MS Office paketa

Koje su pogodnosti za Vas?
• Rad u ugodnom i stimulativnom okruženju
• Ugovor na određeno vrijeme uz mogućnost produženja na duži period sukladno kvaliteti rada
• Mogućnost napredovanja uz dodatnu stimulaciju

Ako smatrate da odgovarate uvjetima natječaja pošaljite nam svoj životopis na hrvatskom jeziku putem linka za Brzu prijavu do 01.09.2015.
Strani jezik:
njemački
Poznavanje rada na računalu:
dobro