Djelatnik u skladištu (m/ž)

Mjesto rada:
Split
Rok prijave:
03.04.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Pridružite se PET CENTAR timu!

Pet centar d.o.o. je tržišni lider u specijaliziranoj maloprodaji hrane za kućne ljubimce u Hrvatskoj i regiji, s kvalitetom ponude i usluge na razini najboljih specijaliziranih maloprodaja u Europi. Više o nama saznajte na www.pet-centar.hr

Trenutno upotpunjujemo svoj tim za prvu PET CENTAR poslovnicu u Splitu. Ako dijelite našu viziju, težite izvrsnosti, motivirani ste, volite životinje i rad s ljudima, pozivamo Vas da postanete dio našeg uspješnog tima na pozicijama:

Rad na preuzimanju, sortiranju i izdavanju robe za trgovinu, deklariranje robe, pripremanje robe za punjenje polica trgovine i odgovornost za stanje zaliha.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti
• minimalno 1 godina iskustva na poslovima skladištara
• završena srednja škola
• odgovoran pristup poslu
• visoka motivacija i želja za dokazivanjem
• prednost dozvola za upravljanje viličarom

Nudimo Vam rad u dinamičnom i optimističnom timu koji je profesionalan, ali istovremeno još uvijek dovoljno malen za dobru radnu atmosferu, izazov sudjelovanja u otvaranju i rastu nove poslovnice te mogućnost profesionalnog usavršavanja.

Vašu prijavu (uz naznaku „za poziciju «Djelatnik u skladištu») pošaljite na e-mail adresu: [email protected]
Povratno ćemo kontaktirati samo kandidate koji budu odabrani u uži krug.

Rok prijave: 03.04.2015.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina