Djelatnik u prodaji rezervnih dijelova i ostale nautičke opreme (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka Talentor Hrvatska dio je međunarodne Talentor grupe, a specijalizirana je za posredovanje pri zapošljavanju i HR savjetovanje. Naše usluge uključuju selekciju putem oglašavanja ili direktnu potragu, istraživanja organizacijske klime, assessment centre i psihologijska testiranja.

Tvrtka Navela d.o.o. je zastupnik Yanmar brodskih dizel motora i Plastimo brodske opreme. Kao dio globalne distribucijske mreže naša ponuda pokriva brodske dizel motore snage od 15 do 480 KS za rekreativna plovila, program komercijalnih, radnih motora, Yanmarove robote za čišćenje mreža kaveza u marikulturi, Yanmarove reduktore i rezervne dijelove. U svrhu jačanja tima tražimo motivirane radnike za sljedeće radno mjesto:

Mjesto rada: Pula

Opis radnih zadataka:
- Rad u odjelu prodaje
- Svakodnevni kontakti s kupcima
- Administrativni poslovi vezani uz pretprodajni i prodajni proces (vođenje podataka o kupcima, priprema i slanje ponuda, izrada izlaznih faktura)
- Suradnja sa skladištem i nabavom
- Praćenje tijeka narudžbi od zaprimanja do realizacije
- Rješavanje pritužbi i reklamacija kupaca
- Koordinacija i sudjelovanje u promotivnim aktivnostima
- Suradnja sa ostalim članovima prodajnog tima kao i sa Upravom tvrtke
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti pozicije:
- Min. 2 godine radnog iskustva na sličnim poslovima
- Minimalno SSS (tehničkog ili ekonomskog usmjerenja)
- Motivacija za učenje i za rad u prodaji rezervnih dijelova
- Prodajno orijentirana osoba sa izvrsnim komunikacijskim i prezentacijskim vještinama
- Sposobnost samostalnog rada
- Orijentiranost na kupca
- Napredno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
- Korištenje MS Office paketa

Ponuda našeg klijenta:
- Obuka vezana uz produkte
- Uvod u rad sa poslovnim aplikacijama uredu

Ukoliko ste zainteresirani za opisano radno mjesto, molimo Vas da nam uz zamolbu pošaljete životopis na hrvatskom ili engleskom jeziku putem on-line obrasca ili na e-mail, najkasnije do 17.05.2017.

Jurković savjetovanje d.o.o.
Dozvola MINGORP-a za obavljanje djelatnosti posredovanja pri zapošljavanju, klasa UP/I-102-02/11-04/02, ur. br. 526-08-02-03/4-11-6
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
dvije godine