Djelatnik u prodaji (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
13.03.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Mi smo RINGEIS promotion, grupacija koja uspješno posluje još od 1995. godine.
Promotivni proizvodi i tisak reklamne poruke na njih, fokus su našeg djelovanja.
Trenutno smo u potrazi za novim članom našeg tima.

Mjesto rada: Zagreb

Opis poslova:
- samostalno pridobivanje novih kupaca
- komunikacija s kupcima putem e-maila, telefona i osobno
- izrada prodajnih kalkulacija i ponuda
- praćenje tržišnih trendova I sudjelovanje u osmišljavanju prodajnih akcija
- sudjelovanje u stalnom unaprjeđenju rada prodaje tvrtke
- analiza odrađenih zadataka i naloga
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Očekujemo:
- srednja ili viša stručna sprema
- dinamičnu i motiviranu osobu, razvijenih komunikacijskih i prezentacijskih vještina
- organizacijske vještine vremena i zadataka
- poznavanje rada u Office programskom okružju
- samostalnost u radu, sposobnost rada u timu
- dobro podnošenje stresnih situacija i snalažljivost
- vozačka dozvola B kategorije

Nudimo:
- rad na neodređeno vrijeme
- rad u dinamičnom i poduzetnom timu
- stalna i redovita primanja

Ako ste u potrazi za novim poslovnim izazovima, kreativni ste, sistematični,
predani poslu i želite ostvariti mogućnosti usavršavanja i napredovanja ovisno
o svojim rezultatima, sposobnostima i ambicijama, pridružite nam se - pošaljite nam svoj
životopis i prijavu.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro