Djelatnik u marketingu (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
21.08.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Briješ na izlaske i općenito sve ‘društveno’, od mreža pa nadalje?

Kužiš se u web, marketing i oglašavanje? Imaš ambicija postati marketinški mag i želiš se razvijati u struci?

… novi servis za brz i jednostavan pregled društvenih događanja u gradu Zagrebu traži marketingaša koji će ga učiniti još boljim i popularnijim.
Vrsta posla:
stručno osposobljavanje
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Od kandidata za ovo radno mjesto očekujemo:
• višu ili visoku stručnu spremu s područja ekonomije
• aktivno znanje engleskog jezika
• solidno znanje rada na računalu i poznavanje društvenih mreža
• smisao za prodaju i organizaciju
• minimalno radno iskustvo (poželjno u medijima, PR-u, marketingu)
• poduzetnost i vedar duh

Zauzvrat nudimo:
• nagradnu stimulaciju i mogućnost napretka
• ugodno i poticajno radno okruženje
• stručno usavršavanje
• zanimljiv i dinamičan posao

Kandidati moraju ispunjavati uvjete za ostvarivanje potpore za zapošljavanje HZZ-a "Stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa", a prijava za natječaj mora obavezno sadržavati: molbu s objašnjenjem zašto si prava osoba za ovaj job te životopis s osobnom fotografijom koju molimo poslati na: [email protected] najkasnije do 21.8.2016.

Pronađi svoje mjesto! Naći će se na divanu koje i za tebe ;)
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro