Djelatnik u korisničkoj podršci za ERP rješenja (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
03.07.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tomsoft d.o.o. je renomirana tvrtka koja se bavi razvojem i implementacijom ERP poslovnih rješenja. U svrhu pružanja što kvalitetnije usluge rastućem broju klijenata otvaramo novo radno mjesto u odjelu korisničke podrške.

Opis posla:
- asistencija klijentima
- edukacija klijenata za korištenje ERP rješenja (područje računovodstva i obračuna plaća)
- izrada korisničkih uputa za poslovne procese unutar ERP sustava
- proaktivno djelovanje u pravcu razvoja novih opcija i poboljšanja usluge
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Potrebno radno iskustvo:
• minimalno 2 godine radnog iskustva na jednoj od sljedećih pozicija:
• savjetnik za implementaciju i/ili podršku ERP rješenja
• djelatnik u računovodstvu, kontrolingu ili reviziji

Uvjeti:
• vozačka dozvola B kategorije (aktivan vozač)
• poznavanje poslovnih procesa i obaveznih izvještaja (plaće, računovodstvo)
• iskustvo u radu s Windows operativnim sustavima i uredskim aplikacijama
• znanje engleskog jezika

Prednosti:
• VŠS/VSS
• iskustvo u implementaciji i podršci ERP rješenja
• iskustvo u radu s relacijskim bazama podataka

Očekivane osobne karakteristike:
• organiziranost i sistematičnost
• temeljitost i točnost u izvršavanju zadataka
• razvijene komunikacijske vještine
• samostalnost, samoinicijativnost i snalažljivost
• sposobnost timskog rada

Nudimo:
• profesionalan razvoj uz stjecanje iskustva u radu sa klijentima iz različitih industrija
• poticajno okruženje u kojem se može doći do izražaja i pokazati svoju sposobnost
• napredovanje u skladu s rezultatima

Vrsta posla: stalni radni odnos

U daljnji proces selekcije u kojem ćemo testirati vaša znanja i sposobnosti pozvat ćemo isključivo kandidate koji zadovoljavaju sve tražene uvjete!

Ako ste zainteresirani za ovaj posao svoju molbu i životopis pošaljite nam preko: www.tomsoft.hr/zaposlenja

Rok za prijavu: 3.7.2016
Početak rada odmah
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno
dvije godine