Djelatnik u korisničkoj podršci za ERP rješenja (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
07.06.2015.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tomsoft d.o.o. je renomirana tvrtka koja se bavi razvojem i implementacijom ERP poslovnih rješenja i implementacijom ICT tehnologija. U svrhu pružanja što kvalitetnije usluge rastućem broju korisnika tražimo odgovornu i proaktivnu osobu koja je voljna učiti, razvijati se i napredovati.

Opis posla:
- rješavanje upita korisnika
- izrada dokumentacije poslovnih procesa unutar ERP sustava
- konfiguracija, testiranje i dokumentacija ERP rješenja
- edukacija klijenata za korištenje ERP rješenja
- koordinacija aktivnosti sa klijentom i izrada projektnih planova
- proaktivno djelovanje za poboljšanje usluge klijentima
- trajno usavršavanje i izrada prijedloga za izmjenu ERP rješenja
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Potrebno radno iskustvo:
- minimalno 2 godine radnog iskustva na jednoj od sljedećih pozicija:
• savjetnik za implementaciju i/ili podršku ERP rješenja
• djelatnik u računovodstvu, kontrolingu ili reviziji

Uvjeti:
- vozačka dozvola B kategorije
- poznavanje poslovnih procesa (maloprodaja, veleprodaja, robno poslovanje)
- poznavanje računovodstva i zakonskih propisa
- iskustvo u radu s Windows operativnim sustavima i uredskim aplikacijama
- poznavanje izrade tehničke dokumentacije poslovnih procesa
- znanje engleskog jezika

Prednosti:
- VŠS/VSS
- iskustvo u implementaciji i podršci ERP rješenja
- iskustvo u radu s relacijskim bazama podataka

Očekivane osobne karakteristike:
- organiziranost i sistematičnost
- temeljitost i točnost u izvršavanju zadataka
- razvijene komunikacijske vještine
- samostalnost, samoinicijativnost i snalažljivost
- sposobnost timskog rada
- sposobnost efektivnog multi-tasking-a

Nudimo:
- profesionalan razvoj uz stjecanje iskustva u radu sa klijentima iz različitih industrija
- poticajno okruženje u kojem se može doći do izražaja i pokazati svoju sposobnost
- rad sa stručnim i dinamičnim timom u rastućoj firmi

Vrsta posla: stalni radni odnos

U daljnji proces selekcije u kojem ćemo testirati vaša znanja i sposobnosti pozvat ćemo isključivo kandidate koji zadovoljavaju sve tražene uvjete!

Ako ste zainteresirani za ovaj posao svoju molbu i životopis pošaljite nam preko: www.tomsoft.hr/zaposlenja

Rok za prijavu: 7.6.2015
Početak rada 15.6.2015.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro
dvije godine