Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 31.10.2016. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Djelatnik/ica tehničke podrške

- dana
Poslodavac:
INFONET d.o.o. za internetske usluge
Kategorija:
Elektrotehnika
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
31.10.2016.
Mjesto rada:ZAGREB
Broj traženih radnika:1
Razina obrazovanja:Srednja škola 4 godine Viša ili prvostupanjska
Informatička znanja:Potrebno poznavanje osnova informatike internet word excel
Radno iskustvo:2 godine
Vrsta zaposlenja:Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:Puno radno vrijeme
Smještaj:Nema smještaja
Vozački ispit:Kategorija B
Poslodavac:INFONET d.o.o. za internetske usluge
Kontakt:najava na telefon: 01 3535030 e-mailom: posao@infonet.hr
Ostale informacije:

Opis posla: Rad u korisničkoj podršci Uvjeti: Poslodavac traži osobu za podršku korisnicima web hostinga koja: – je fokusirana na detalje i obavljanje posla – je strastvena u stvaranju optimiziranijih, pouzdanijih i dostupnijih sustava – se samostalno služi Internetom i bez ičije pomoći zna naći rješenje za bilo koji problem – je izvrsna u dijagnostici i rješavanju tehničkih problema – ima iskustva sa radom u open source web aplikacijama, kao što su WordPress, Joomla, phpbb, i slični – voli učiti nove stvari – se može uklopiti u rad velikog tima – može raditi u smjenama Poželjno: – osnovna znanja o Internet domenama – sposobnost timskog rada i komunikacije sa kolegama i korisnicima na pristojan i profesionalan način – sposobnost samostalne instalacije bilo koje verzije bilo kojeg operativnog sistema – osnove računalne sigurnosti, rad sa antivirusima, anti spyware programima, te sposobnost samostalnog otklanjanja jednostavnih problema u radu operativnog sistema – sposobnost sigurne komunikacije na Internetu, e-mail, IM – aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu – sposobnost prilagodbe novim situacijama i nepredviđenim događajima Prednost će imati kandidati koji imaju: – iskustvo sa Windows ili Linux serverskim tehnologijama, kao što su: IIS, MSSQL, Sharepoint, Exchange, Apache, Mysql, Exim… – iskustvo sa cPanel-om, WebsitePanel-om, Plesk-om ili nekim sličnim kontrol panelom – razumijevanje računalnih mreža i protokola – osnovno znanje programiranja u jednom od sljedećih programskih jezika: asp.NET, perl, PHP, bashu, java, c/c++, python, ruby, – samostalna instalacija software-a i raznih operativnih sistema, te sposobnost prilagodbe hardware-a i otklanjanja jednostavnih hardverskih problema Poslodavac nudi: – rad u dinamičnom radnom okruženju – rad sa mogućnošću usavršavanja i napredovanja – rad sa novim tehnologijama i hardverom – rad u stimulativnoj radnoj okolini – ugodnu radnu atmosferu.

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:79819724

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare