Djelatnik/ca u turističkoj agenciji (m/ž)

Mjesto rada:
Opatija
Rok prijave:
10.05.2014.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Rad u turističkoj agenciji na poslovima prodaje i posredovanja smještaja, izleta, zdravstvenih usluga, charter jedrilica i motornjaka, krstarenja, skijanja. Zadaci obuhvaćaju i rad u mjenjačnici te administrativne poslove fakturiranja i vođenja raznih evidencija. Rad u smjenama te vikendom i praznicima prema rasporedu djelatnika.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Preduvjeti za rad:
- napredno znanje stranih jezika: njemački, engleski, talijanski jezik
- iskustvo rada u turističkoj agenciji od najmanje 2 godine na poslovima direktne prodaje
- organizacijske sposobnosti te samostalni rad na svim područjima

Životopise i zamolbe primamo isključivo putem Brze prijave ili poštanskim putem.
Na usmene upite kandidata osobnim dolaskom ili telefonskim putem prije poziva na razgovor, agencija nije u mogućnosti davati informacije u vezi natječaja i radnog mjesta. Svi kandidati biti će pravovremeno obaviješteni o ishodu natječaja.
Strani jezik:
engleski, njemački, talijanski
Poznavanje rada na računalu:
dobro